bacanje u nesvest

Anonymous:
malecki:
Ortaci, da li i pored devojaka imate nevidjenu potrebu da drkate i koliko cesto?Devojke, da li opravdavate ovu aktivnost?

jedno pitanje:da li bi ti opravdao takvu aktivnost kod tvoje devojke????????????
Naravno da bih opravdaoo to kod svoje devojke.I opravdavam!Najvise se lozim kada se ona mazi predamnom i uhvati je ludilo i kada svrsi. Naravno ja za to vreme gledam i drkam. Ma to je zakon!
 
malecki:
Anonymous:
malecki:
Ortaci, da li i pored devojaka imate nevidjenu potrebu da drkate i koliko cesto?Devojke, da li opravdavate ovu aktivnost?

jedno pitanje:da li bi ti opravdao takvu aktivnost kod tvoje devojke????????????
Naravno da bih opravdaoo to kod svoje devojke.I opravdavam!Najvise se lozim kada se ona mazi predamnom i uhvati je ludilo i kada svrsi. Naravno ja za to vreme gledam i drkam. Ma to je zakon!

a kad je sama...?
 
Anonymous:
malecki:
Anonymous:
malecki:
Ortaci, da li i pored devojaka imate nevidjenu potrebu da drkate i koliko cesto?Devojke, da li opravdavate ovu aktivnost?

jedno pitanje:da li bi ti opravdao takvu aktivnost kod tvoje devojke????????????
Naravno da bih opravdaoo to kod svoje devojke.I opravdavam!Najvise se lozim kada se ona mazi predamnom i uhvati je ludilo i kada svrsi. Naravno ja za to vreme gledam i drkam. Ma to je zakon!

a kad je sama...?
sta kada je sama?na sta mislis?
 
Haha... upoznao sam jednom jednu curu koja je bila ljubomorna na momka koji drka, jer ona nije tu.

Zasto: on drka misleci na neku dobru ribu, sto dosta puta i nije njegova djevojka... zato ruka nije kriva, nego njegov mozak koji misli na druge ribe.

Djevojke imate pravo da budete ljubomorne ako vam momak drka misleci na DRUGE ribe, jer sanse su..... ako mu se pruzi sansa..... ko zna.
Ako drka misleci na vas.... onda nema frke.
 

Back
Top