ON u tebi,a TEBI u mislima...

Kako da ne spomenem...radio sam sa kockarima.Krv su mi popili...a ni ja njima nisam ostao duzan.
Ako hocete da naguzite komshinju zenu koja je OCHUVANA...samo se raspitajte da li komsija visi po kadionicama. :D :D:D
Uspeh zagarantovan. Mozda cak kasnije mozete da napravti dil sa komshijom...da mu date neku kintu da uplati neki tiket...jos da mu kazete da imate siguricu....a da se za uzvrat pozabavite sa njegovom zenom,devojkom ...itd. :lol: :lol:
Nema gorih ljudi od kockara.
 
Ma, idi, glamur, ekstravagancija i te fore.... :P

Ne znam, meni je tema u suštini... Jako tužna. Neostvarenost i inhibiranost na delu.
Čak možemo i filosofirati na temu! :D
Recimo... Da li je osoba ikada u stanju da zaboravi prethodne sexualne partnere, da li je moguće zaboraviti odličnog ljubavnika u naručju nekog lošijeg i prepustiti mu se potpuno? :D
Ja mislim da nikad ne možeš potpuno da zaboraviš.
Zato treba dobro planirati!
To je kao kada piješ: počinješ od lakših ka težim pićima, nikad obranuto (u ovom slučaju - od lošijih ljubavnika, ka boljima), kako bi sprečila situaciju sa početka priče. :D ;)

A možda jednostavno - nisi prebolela, nezavisno od toga kakav je on bio.
E, onda je potrebno vreme.

Ali, svakako - ne bih želela da sam na tvom mestu (naravno, ako si pošla od sebe, kada si postavljala ovu temu) ;)

p.s. dobar ti je naslov.
 

Back
Top