помоћ у избору ?

snis

Primećen član
Poruka
870
треба да набавим нов телефон, па молим за озбиљан савет измежу три модела за која са се као определио. Шта ме занима: да има довољно меморије, да је камера солидна (бар SVGA), и оно што не знам и питам - поузданост.

модели које сам "сузио" у избору су:

SE K608i
SE K600i ili
Siemens S 65. након првих препорука ОТПАО - требао би бити ваљан разлог да поново уђе у избор :(

(то говори и о оквирној цени коју могу поднети :( )

ако неко има и образложен предлог ван ова три модела, молим да га изнесе.
Унапред хвала на помоћи.

ПС, једино сам заборавио написати, имам тоталну аверзију спроћу НОКИЕ, па њу не би узео ни да ми ју поклоне све са толико евра уз њу и она не долази у обзир.
 
Evo ja ti preporucujem K608i.Ja ga imam i prezadovoljna sam.Ima veliku memoriju,kamera je dobra(cak si i slike iz telefona na kompu odlicne),ima video zapis,radio i dosta dobrih funkcija.Ja ti to sad laicki objasnjavam,ali je tel odlican.Meni se u pocetku nije svideo posto deluje malo glomazno(debeo je),ali sad ga ne bi menjala ni za jedan drugi.Naravno ukusi su razliciti ali mislim da bi ti ovaj tel bio pravi izbor.
Pozzzzzzz
 
Zoyzoynaki:
Evo ja ti preporucujem K608i.Ja ga imam i prezadovoljna sam.Ima veliku memoriju,kamera je dobra(cak si i slike iz telefona na kompu odlicne),ima video zapis,radio i dosta dobrih funkcija.Ja ti to sad laicki objasnjavam,ali je tel odlican.Meni se u pocetku nije svideo posto deluje malo glomazno(debeo je),ali sad ga ne bi menjala ni za jedan drugi.Naravno ukusi su razliciti ali mislim da bi ti ovaj tel bio pravi izbor.
Pozzzzzzz

хвала зојзојнаки. Па укуси су овде слични кад од три изабрана у ужем кругу ти имаш један модел :)


ПС мало сам ц(Ј)епидлака, ал' која је, у ствари, разлика измежу К600и и К608и ?
 
*ABC*:
Uzmi Sonyericsson V600i Ima opcije kao K600i a mnogo jee lepsi.


е, сад, која је разлика између В и К софтвера? (ако нема, зашто је одндаК један Водафоне, а други није ?! (јер на једном другом форуму каже, између осталог: променш софтвер и добијеш потпуно исти К600и ?

и да ли је сто само она црна трака на масци која улепшава изглед?

ПС ПС
има л' неко да зна има ли СЕ неки софтвер за приступ телефону из линукса ?
 
k608 ima 1mb memorije manje, veci je za par milimetara, sve ostalo je skroz isto (osim malo drugacijeg izgleda)

i kao sto abc kaze, razlika izmedju "v" i "k" je sto je "v" radjen za vodafon i nosi njegov softver (sivo crveni, rako ruzan) i ma napred podesene parametre za vodafone mrezu gprs i mms, tako da svejedno mora da menja softver da bi se koristile ove usluge, a i kod "k" je mnogo lepsi i sareniji...
 

Back
Top