Petnica-humana biohemija

Cao, ja nisam bila na humanoj biohemiji, bila sam na lingvistici, ali sve u svemu, najbolje mesto na svetu je. Sinteza je bogatstva znanja i druzenja u isto vreme. Prijavi se obavezno. To su nezaboravni trenuci, bilo da si na predavanju ili na pauzi.
 
Ja sam polaznik seminara humane biohemije u ISP, ove godine sam isla na sva tri seminara (zimski, prolecni i letnji), a uskoro je i jesenji seminar. Mogu ti reci da je seminar odlicno organizovan, program je super, saradnici su super, obavezno se prijavi!
 
Program je razlicit. Zimski seminar je pun teorije, razna predavanja (sve u duhu biohemije). Tada dolazi do selekcije, tj. polaznici pisu seminarske radove i na osnovu aktivnosti i tih radova odlucuje se da li ces biti pozvana na prolecni seminar. Prolecni seminar je najzanimljiviji (po meni). Uglavnom su to eksperimenti i vezbe, upoznavanje sa laboratorijom i rad u njoj... Na letnji seminar idu samo osobe koje imaju sopstveni predlog projekta za rad. Zapravo ti sama radis tamo projekat koji si osmislila. Naravno imas pomoc od strane mladjih saradnika. Na jesenjem seminaru ce biti uglavnom predavanja i razne diskusije o raznim problematikama... Moj savet ti je da se obavezno prijavis, jer je (osim raznih saznanja) druzenje tamo ludo i nezaboravno... Upoznaces puno prijatelja...
 
Zavisno od seminara - zimski traju nedelju dana, prolecni 5 ili 6, letnji 2 nedelje, jesenji 4 dana. I da, ako nisi bio polaznik u Petnici ne mozes postati mladji saradnik. Mladji saradnici su bivsi petnicki polaznici koji su se dobro pokazali i ciji je rad bio na Konferenciji ili stampan u Petnickim sveskama.
 

Back
Top