Cigarete....EVE 120's

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Shinoda....koliko vidim ti bi mnogo vise volela da te je majka rodila kao muskarca.....u tvojoj vezi verovatno ti otvaras nogom vrata ulazis u stan lupas sakom o sto i pitas "dragog" jel' bre 'de je ta pasuljcina.....zatim kada se dobro najedes "zapalis jednu" i naravno gromoglasno prdnes tek da se zna ko je musko u kuci......
 
Dimitrije...:
Shinoda....koliko vidim ti bi mnogo vise volela da te je majka rodila kao muskarca.....u tvojoj vezi verovatno ti otvaras nogom vrata ulazis u stan lupas sakom o sto i pitas "dragog" jel' bre 'de je ta pasuljcina.....zatim kada se dobro najedes "zapalis jednu" i naravno gromoglasno prdnes tek da se zna ko je musko u kuci......
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
sto ovi ljudi nisu nacisto sa polovima ovih dana....
 
newerna_beba:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
sto ovi ljudi nisu nacisto sa polovima ovih dana....

Da znas i da nisu.....sve je vise onih koji se uopste ne ponasaju u skladu sa svojim polom......devojke sve cesce srecem cupave i dlakave kao vukodlaci....kao najlepsa je prirodna lepota...a u busu kad se ocesem o njih obavezno nam se zapletu dlake na rukama :) te iz tog razloga leti ne sedim po busevima za slucaj da ipak odlucim da sedim uvek u dzepu nosim makaze da se stignem "odvojiti" od doticne dame.....a muskarci...opet prica za sebe....samo cekam kada ce poceti da se sminkaju i nose stikle... :p
 
Dimitrije...:
Da znas i da nisu.....sve je vise onih koji se uopste ne ponasaju u skladu sa svojim polom......devojke sve cesce srecem cupave i dlakave kao vukodlaci....kao najlepsa je prirodna lepota...a u busu kad se ocesem o njih obavezno nam se zapletu dlake na rukama :) te iz tog razloga leti ne sedim po busevima za slucaj da ipak odlucim da sedim uvek u dzepu nosim makaze da se stignem "odvojiti" od doticne dame.....a muskarci...opet prica za sebe....samo cekam kada ce poceti da se sminkaju i nose stikle... :p
nego to nije tema ovog topica........
nisi shvatio ni sta sam rekla,shvatice shinoda...
 
Dimitrije...:
Shinoda....koliko vidim ti bi mnogo vise volela da te je majka rodila kao muskarca.....u tvojoj vezi verovatno ti otvaras nogom vrata ulazis u stan lupas sakom o sto i pitas "dragog" jel' bre 'de je ta pasuljcina.....zatim kada se dobro najedes "zapalis jednu" i naravno gromoglasno prdnes tek da se zna ko je musko u kuci......
Jao majko milaaa, jao,jao,jaooo... Pa ljudi koji vam je danas, svi hoce da dobijem infarkt od smejanja! Mojne da se sekiras rodila me majka bas kako treba.. Ne znam o kakvoj vezi govoris, ali vidim da nemas veze! :lol:
Sto se pasulja tice, nije los, ali vise volim buraniju! :p
Nemam obicaj da prdim nesto posebno, jbg metabolizam! :)
I da.. KOJI SI TI PACER!!! :lol: :lol: :lol:

P.S. ja jos hteo da isprozivam Avetinju sto je rekao da je glup ko tri tackice.. sry avet ;)
 
Joooooj deco koji ste vi debili a ja jos veci sto uopste i pitam decu za misljenje, ajde lepo vi na spavanje i svako po solju mleka da ne sanjete ruzno a opet ni previse da ne piskite u krevet......pa kad jednom odrastete shvaticete sta je pisac hteo da kaze.........Sto se tice tackica.....ti bi bio sretan da imas te tackice ali nazalost tebe je majka priroda "obdarila" sa ---->" "<----- praznim prostorom
 
mozda je to i pravo pitanje ali ne samo za forum vec za celokupno covecanstvo..........niko se ne trudi da pokusa da shvati druge nego gleda sebe i iz toga i zbog takvih se desavaju neprijatne sutuacije koje su nam na zalost postale svakodnevnica
 
umes li ti da pises ili samo nabadas po toj tastaturi......a kao sto sam rekao malo pre shvatices o cemu govorim jednog dana kada odrastes a ukoliko budes ovde odrastao na forumima i tome sl. ostaces tako plitkouman i jadan kao sto si trenutno....tuzno je to
 
Dimitrije...:
Shinoda....koliko vidim ti bi mnogo vise volela da te je majka rodila kao muskarca.....u tvojoj vezi verovatno ti otvaras nogom vrata ulazis u stan lupas sakom o sto i pitas "dragog" jel' bre 'de je ta pasuljcina.....zatim kada se dobro najedes "zapalis jednu" i naravno gromoglasno prdnes tek da se zna ko je musko u kuci......
hahahahahahahahahhaaahaahhaah.

:razz: :razz: :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top