Cigarete....EVE 120's

Ja sam pravi pusac i te cigarete su mi previse tanke i dugacke i nekako neozbiljne za stalnu upotrebu. Osim toga, u vreme kada sam se palila na njih, nije ih ni bilo u Srbiji... ali sam se strasno radovala kada mi doputuje neko iz inostranstva i donese ih... ne zato sto sam zelela da budem primecena u drustvu, nego zato sto su mi bile jako lepe, onako sa cveticima i u damskom pakovanju... mislim da te cigarete nikada i nisam pusila na javnom mestu nego onako sa sestrom uz neku super kafu kod kuce... kao, uzivamo mi devojke na visokoj nozi :) :) U, bas sam se palila na te cigarete...

Zaboravih da ti kazem sta mislim o zenama koje ih puse u drustvu: ne mislim nista. ******* je ruzna, prljava i smrdljiva navika i svaki pokusaj da izgleda bolje - lepe cigarete, lep upaljac itd. - mi je ok.
 
muvalo:
Ja sam pravi pusac i te cigarete su mi previse tanke i dugacke i nekako neozbiljne za stalnu upotrebu. Osim toga, u vreme kada sam se palila na njih, nije ih ni bilo u Srbiji... ali sam se strasno radovala kada mi doputuje neko iz inostranstva i donese ih... ne zato sto sam zelela da budem primecena u drustvu, nego zato sto su mi bile jako lepe, onako sa cveticima i u damskom pakovanju... mislim da te cigarete nikada i nisam pusila na javnom mestu nego onako sa sestrom uz neku super kafu kod kuce... kao, uzivamo mi devojke na visokoj nozi :) :) U, bas sam se palila na te cigarete...

Zaboravih da ti kazem sta mislim o zenama koje ih puse u drustvu: ne mislim nista. ******* je ruzna, prljava i smrdljiva navika i svaki pokusaj da izgleda bolje - lepe cigarete, lep upaljac itd. - mi je ok.

ha, ha, vidi zvezdice - a nisam rekla ni mislila nista prosto, pricamo o cigaretama - vidis i sam koliko je ruzna navika: odmah cenzor izbaciJo
 
Dimitrije, sine, od kad su to cigarete (PA I EVE ...) statusni simbol???
Očigledno da te ta "statusna" nešto ispalila a ti budi frajer pa joj bar oko cigareta objasni -da devojčica ne bude zabludi , bar po tom pitanju!
P.S. Što nacija neprosvećenija-to više cigareta međ' zubima...I to ženskim-kaže statistika.I više bolesti koje čije su one faktor ririka br. 1, na žalost, moj Mitre!
Odjb.. tu tvoju "statusnu"!!!
 
marina.c:
Dimitrije, sine, od kad su to cigarete (PA I EVE ...) statusni simbol???
Očigledno da te ta "statusna" nešto ispalila a ti budi frajer pa joj bar oko cigareta objasni -da devojčica ne bude zabludi , bar po tom pitanju!
P.S. Što nacija neprosvećenija-to više cigareta međ' zubima...I to ženskim-kaže statistika.I više bolesti koje čije su one faktor ririka br. 1, na žalost, moj Mitre!
Odjb.. tu tvoju "statusnu"!!!

Nije rec niokakvoj ispali nego se ja samo pitam....cemu sve to i kome.....puno puta sam slusao price pa sam odlucio da svoje dileme podelim sa vama jer mislim da mi niko bolje ne moze odjasniti od vas samih-devojaka i zena ;)
 
Pa Eve su bas lepe cigarete,ovako izgledaju lepo,lepa je kutija,onako nekako deluju damski.......ali posto pusim vec dosta dugo,ja dobijam zauske od njih-tako da rokam marlboro crveni,neki kazu da su to kaubojske cigarete,ali meni jedino te odgovaraju..Meda ja sam se takodje lozila na Eve kada ih nije bilo kod nas,donosio mi ih je jedan dobar drugar iz inostranstva.Ali po meni cigarete nisu statusni simbol,ne znam otkud ti to.....
 
marina.c:
Dimitrije, sine, od kad su to cigarete (PA I EVE ...) statusni simbol???
Očigledno da te ta "statusna" nešto ispalila a ti budi frajer pa joj bar oko cigareta objasni -da devojčica ne bude zabludi , bar po tom pitanju!
P.S. Što nacija neprosvećenija-to više cigareta međ' zubima...I to ženskim-kaže statistika.I više bolesti koje čije su one faktor ririka br. 1, na žalost, moj Mitre!
Odjb.. tu tvoju "statusnu"!!!
ja bih dodala :sto veca kriza u zemlji...
po evropi sam provalila da sto vise para i slobode imaju to manje puse i trose na lepse stvari
 
Tacno je da mnoge devojke koje puse Eve zele samo da budu u centru paznje, jer pravi pusaci ne bi puno pohvalili tu cigaretu, pre bi rekli da se dobijaju "zauske" od njih, kao i od mnogih tih tzv. "ultra tankih" i dugackih cigara. Ja sam imala pooduzi "staz", i mogu da kazem da se razumem u kvalitet cigara. A o tim nazovi glumcima govori jedna prica moje drugarice, koja je jednom prilikom stavila neku krdzu, tipa Zete, Diva.... u istom pakovanju i ponudila tzv. pusacima Eve, ali u mraku, i iste su se na*usile ne primetivsi da se radi o drugim cigaretama. Tako da Dimitrije verovatno misli na tu vrstu glumica.
 
Micotakis:
Tacno je da mnoge devojke koje puse Eve zele samo da budu u centru paznje, jer pravi pusaci ne bi puno pohvalili tu cigaretu, pre bi rekli da se dobijaju "zauske" od njih, kao i od mnogih tih tzv. "ultra tankih" i dugackih cigara. Ja sam imala pooduzi "staz", i mogu da kazem da se razumem u kvalitet cigara. A o tim nazovi glumcima govori jedna prica moje drugarice, koja je jednom prilikom stavila neku krdzu, tipa Zete, Diva.... u istom pakovanju i ponudila tzv. pusacima Eve, ali u mraku, i iste su se na*usile ne primetivsi da se radi o drugim cigaretama. Tako da Dimitrije verovatno misli na tu vrstu glumica.


Kooooonacno neko ko me razume sta hocu da kazem tj pitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Naravno da te u potpunosti razumem, bas zato sto sam i ja sretala takve slucajeve. Ono kao puse Eve u kaficu, a kod kuce nesto jeftinije, ili pak nista. Ali znate kako se kaze, cega se pametan stidi, budala se ponosi. Ne razumem zasto neki puse jer misle da je to IN?
 
hahah pusacki zargon :)
e tacno beti nemoj da me nagonis na blud, jos taj avatar
ko majmun idem i trazim teme gde mogu da pisem, nikom vise nije do piskaranja, a imam da ucim, a ovamo pricam s bludnicima a koga briga
 
Betty me vec odmenila i opisala taj nas zargon. Ali verujte mi,pravi pusaci ce pre da zapale Monte Carlo koji je jeftiniji, ili Winston od Eve ili Davidoff koje su jako slabe cigarete. O svemu mi pricajte, o tome ne, jer imam,nazalost, puna iskustva. I dok sam bila pusac, nikad nisam patila od toga da me neko vidi s cigaretom u zubima, ili sa paklom dobrih cigareta na stolu. Naprotiv, krila sam se, jer to nije nikakva vrlina, moc...ili sta vec? Skroz mi je bzvz da neko purnja iz fazona... Dokle idu ti glumci... :-(
 
Dimitrije...:
Da li neka od vas devojaka pusi EVE ili je mozda nekada probala ili to radi ne bi li bila primecena u drustvu zbog toga? Sta mislite o takvim osobama ili ako ste sami takvi molim komentar....
Pusim te cigarete konstantno vec par meseci. Tacnije pre sam pusila plavi Pierre Cardine, ali od kada su prestali da ga uvoze pusim EVE. Daleko od toga da to pusim da bih bila primecena u drustvu. Prosto ne volim da pusim krdza cigare, a EVE mi se mnogo svidja.
Sa obzirom da sam ja jedna od tih osoba, a pitao si sta mislimo o njima...Pa...sve najbolje :)))
 

Back
Top