Cigarete.....EVE 120's

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niko ne puši zato što voli cigare već zato što je navučen. Ali pitanje je zašto uopšte propuši???
Pošto razumno objašnjenje ne postoji osim - da bih bio faca u društvu, blah, ja sam za to da se puše isključivo skupe cigare, jer teško da će neko biti faca pušeći klasik... Hm... Pa kada se qrčimo, hajde do kraja :)
Ali da nisi ti imao nešto drugo na umu, obzirom da si temu postavio baš na LJ&S-u? :?
 
aaaa, ne shvatam sta je pisac hteo da kaze ustvari...

jeste da mnogi ne znaju zasto su poceli da puse (ili nece da kazu...)
kako moze vrsta cigareta da daje ikakve karakteristike o nekom?
zasto bas EVE?
je l' to jeftino? ili skupo? ne znam nista u vezi toga...
 
Ali bukvalno - budim se, sipala kafu u šolju, mrštim se na jutro... Kačim se na net da vidnem jel mi poslo neki on mail, **** poslo...
Prazna paklica karelie slims stoji na stolu, tražim davidov slims po kući, to su kevine pljuge - ni to nema.
Stoji Iv.
Nema teže i odvratnije cigarete, odvratna je... ali heh, da nema ni tih rasplakala bih se...
 
Lexa:
Niko ne puši zato što voli cigare već zato što je navučen. Ali pitanje je zašto uopšte propuši???
Pošto razumno objašnjenje ne postoji osim - da bih bio faca u društvu, blah, ja sam za to da se puše isključivo skupe cigare, jer teško da će neko biti faca pušeći klasik... Hm... Pa kada se qrčimo, hajde do kraja :)
Ali da nisi ti imao nešto drugo na umu, obzirom da si temu postavio baš na LJ&S-u? :?


Za sve si upravu sem ove poslednje recenice.....da li umes da citas??? Ako umes onda procitaj moje pitanje naglas vise puta dok ga ne shvatis a veruj mi nije tesko jer se ne dvosmisleno odnosi na CIGARETE!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top