uterivanje dugova..

pure poison

Početnik
Poruka
44
ok ladies and gentlemen..

svi koji blejite ovde i cheshete muda, da li imate zelju da naguzite nekoga, koliko je jaka ta zelja, kakve okolnosti zamisljate, gde se radnja odvija i tako dalje i tako blize..

devojchice, da li osecate vibracije ispod stomaka i shta ste preduzele u vezi toga..sezona je voca i povrca..koje su vam trenutne sexualne fantazije?
 
Meni nikad ne dodje zelja da nekog neshto, da ga zezam, da ga ljutim, da ga nerviram direktno, ali mi je mnogo drago kad se ja ponasham sasvim prirodno ali samo malo potkachim i onda taj neko pochne da ludi i da vrishti, da viche, da se histerichno smeje, da menja glas, da sipa varnice, to mi jako dize adrenalin.A konkretno o seksu vecheras sam dosta pisala, nije sve u seksu.
 
pure poison:
ok ladies and gentlemen..

svi koji blejite ovde i cheshete muda, da li imate zelju da naguzite nekoga, koliko je jaka ta zelja, kakve okolnosti zamisljate, gde se radnja odvija i tako dalje i tako blize..

devojchice, da li osecate vibracije ispod stomaka i shta ste preduzele u vezi toga..sezona je voca i povrca..koje su vam trenutne sexualne fantazije?

Tebi bi dobro dosao magarac. Cisto da ti usi protrese.:lol:
 

Back
Top