pitanje

tebi kao predstavniku muskog roda ejakulaciju tj. izbacivanje sperme u spoljashnju (ili unutrashnju) sredinu, moze pratiti orgazam, ali te stvari nisu povezane, to si u pravu..ali zensko da ejakulira, tj da izbacuje providnu technost u spoljashnju sredinu ili u tvoja usta, ako je izludish jezikom, nema shanse da tome nije prethodio multiple orgasm, nema shanse...
 
Vec sam pisala o ovome chini mi se.Jednom odmah na pochetku odmah kad mi udje posle 1 minut ili 2 minuta a drugi put na kraju pre nego shto izadje,malo pre ili mnogo pre, bolje malo nego mnogo, 2 puta ukupno.Skoro nikad, mozda nikad,ja se ne secam kad sam proshla bez orgazma, zato shto ja unapred znam kakav je seks i veshto ga izbegnem ako vidim da nece biti dobar.Sve zavisi od situacije, od raspolozenja, od osecanja, i mojih i njegovih, a to se oseca po pogledu, po glasu, po dodiru.......
 
a043.gif
 
topmodelsica:
Vec sam pisala o ovome chini mi se.Jednom odmah na pochetku odmah kad mi udje posle 1 minut ili 2 minuta a drugi put na kraju pre nego shto izadje,malo pre ili mnogo pre, bolje malo nego mnogo, 2 puta ukupno.Skoro nikad, mozda nikad,ja se ne secam kad sam proshla bez orgazma, zato shto ja unapred znam kakav je seks i veshto ga izbegnem ako vidim da nece biti dobar.Sve zavisi od situacije, od raspolozenja, od osecanja, i mojih i njegovih, a to se oseca po pogledu, po glasu, po dodiru.......



e jesi me JUTARNJE nasmejala.....ONA UNAPRED ZNA KAKAV JE SEKS I VESTO GA IYBEGNE KAD NASLUTI DA JE LOS.....Sunce mu,sto se meni tako NE JAVI unapred...
 

Back
Top