OVA TEMA NIJE BILA

topmodelsica

Elita
Poruka
19.232
Meni se redovno deshava, kad saznam, vidim, chujem, uverim se, da moj mali ima neku drugu devojchicu, onda se oslobodim svake odgovornosti u vezi sa nashom vezom, i od tada rastereceno, kao da dobijem krila, ne moze mi niko nishta jacha sam od sudbine.
 
topmodelsica:
Meni se redovno deshava, kad saznam, vidim, chujem, uverim se, da moj mali ima neku drugu devojchicu, onda se oslobodim svake odgovornosti u vezi sa nashom vezom, i od tada rastereceno, kao da dobijem krila, ne moze mi niko nishta jacha sam od sudbine.
Modelsice a "šta je pesnik ovim hteo reći" :roll: da si ti sad slobodna riba i mož das krešeš sos kojim oćeš ili :lol:
 
Izvini ,shvatio sam u kojem životnom dobu si, ali mi nije jasno on menja curice ili devojčice šta već, a ti ga čekaš, verna i samo se malo zezaš i nadaš se da će ti se on opet vratiti :shock: ili, pa dobro ne moram ja baš sve da shvatim :roll: ,
 
topmodelsica:
Meni se redovno deshava, kad saznam, vidim, chujem, uverim se, da moj mali ima neku drugu devojchicu, onda se oslobodim svake odgovornosti u vezi sa nashom vezom, i od tada rastereceno, kao da dobijem krila, ne moze mi niko nishta jacha sam od sudbine.

И кажеш, то ти се редовно дешава?:?
 
topmodelsica:
Meni se redovno deshava, kad saznam, vidim, chujem, uverim se, da moj mali ima neku drugu devojchicu, onda se oslobodim svake odgovornosti u vezi sa nashom vezom, i od tada rastereceno, kao da dobijem krila, ne moze mi niko nishta jacha sam od sudbine.

Dobro, iiii... :roll: I dokle guraš tako, topika???? :-? :-?
 
Nije mi jasno zashto uopshte odrzhavate tu vezu zhivom ako te on "redovno" vara sa nekom drugom devojchicom a ti dobijash krila onda da budesh malo slobodnija,ne znam koliko da je to velika ljubav treba imati dostojanstvo.
 
topmodelsica:
Meni se redovno deshava, kad saznam, vidim, chujem, uverim se, da moj mali ima neku drugu devojchicu, onda se oslobodim svake odgovornosti u vezi sa nashom vezom, i od tada rastereceno, kao da dobijem krila, ne moze mi niko nishta jacha sam od sudbine.
cekaj malo, ti ostajes u vezi sa likom za kojeg znas da te vara, e sto nisu sve zene ovakve... a ako samo sumnjas onda je to druga prica.Ja sam se tako tripovao da me devojka vara i da se vacjari sa ortacima i onda sam jednostavno malo isforsirao neznost i razgovor i skontao da se samo lozim
 
Daltonista:
Nije mi jasno zashto uopshte odrzhavate tu vezu zhivom ako te on "redovno" vara sa nekom drugom devojchicom a ti dobijash krila onda da budesh malo slobodnija,ne znam koliko da je to velika ljubav treba imati dostojanstvo.

Zato shto on mora da izadje iz veze tako da devojka za njim pati a ja nikako da pochnem da patim. :-D Juri me, ne da mi da dishem, 'oce da me se dokopa da bi me razocharao i tako da mi se osveti za sve!
 
topmodelsica:
Meni se redovno deshava, kad saznam, vidim, chujem, uverim se, da moj mali ima neku drugu devojchicu, onda se oslobodim svake odgovornosti u vezi sa nashom vezom, i od tada rastereceno, kao da dobijem krila, ne moze mi niko nishta jacha sam od sudbine.


Uf,jes jutro je,i bas se napinjem da skontam,ali a-a.Otkud ynam,moyda to tako ide u Beogradu...Ovaj,nista,nadam se da si mu bar dok se to nije desilo,iyvukla sve pare...
 

Back
Top