idealna velicina

kako ono kazu..nije bitan kvalitet vec kvantitet..
ali opet necemo da polemisemo o onim "patuljastim"
kod mene je bitnije debljina od te duzine...moze da ima veliki a tanak penis pa da devojci bude nekako slab i povremeno bolan osecaj (zbog duzine)...
nekad bolje i manji a ubitacan penis,nego veliki bolan i nespretan...
sve je relativno,i drugacije od osobe do osobe...
 
Lusy Lusy:
valjda zavisi na koju stranu....
znam jedan slucaj,tj jedan par gde je decku zakrivljen na gore...
to i nije tako lose ako zakrivljenost nije preterana...
I, šta kažu, je l' se to nešto razlikuje (bolje, gore, drugačije, posebno, whatever...) ?
Isto tako, u čemu je štos to što zavisi na koju stranu ?
 
Episkop:
I, šta kažu, je l' se to nešto razlikuje (bolje, gore, drugačije, posebno, whatever...) ?
Isto tako, u čemu je štos to što zavisi na koju stranu ?
mislim da se stice utisak kao da je deblji....nekome zna i da bude gore..ali zenska vagina je jako elasticna (mora da bude)..i ona se prilagodjava skoro svakoj velicini,debljini i zakrivljenosti..
ja licno (mada nisam probala,samo slusala) ne vidim nista lose u zakrivljenom penisu....uzitak moze da bude jednako dobar ako ne i bolji....
 
OK.
'Ajd sad reci, ozbiljan sam i radoznao... dakle, da li si se nekada srela sa takvim primerkom i da li je to predstavljalo neki poseban doživljaj ?

Sa kitom koja je kriva na dole nema seksa .. lako isklizne na svakom pokretu unazad, i onda mi od stalnog vracanja (ne moze takav ni sam da udje, nego mora rukom da se uvodi u vaginu) presedne seks.

Ostale krivine su ok .. eto, Lusi je dobro objasnila.
 
Lusy Lusy:
mislim da se stice utisak kao da je deblji....nekome zna i da bude gore..ali zenska vagina je jako elasticna (mora da bude)..i ona se prilagodjava skoro svakoj velicini,debljini i zakrivljenosti..
ja licno (mada nisam probala,samo slusala) ne vidim nista lose u zakrivljenom penisu....uzitak moze da bude jednako dobar ako ne i bolji....
A sad' još medicinski...Zašto dolazi do zakrivljenja, pa da apsolviramo... :D
A, da, ne odgovori Vesela zašto je na dole - loše.
edt:Eto, k'o da me je čula :D
 
Tsutomu:
A sad' još medicinski...Zašto dolazi do zakrivljenja, pa da apsolviramo... :D
A, da, ne odgovori Vesela zašto je na dole - loše.
edt:Eto, k'o da me je čula :D
hmmm ne znam bas tacno zasto dolazi do zakrivljenosti...
ali verovatno da ima neke veze sa razvijanjem misica u toku rasta penisa u detinjstvu...gde se jedan deo brze razvija od drugog...
zaista tu nisam bas nesto strucna,ali ovo mi dodje kao najlogicnije zakljucak...
 
Bolest je dobila ime po čovjeku koji ju je prvi opisao - De La Peyronie i obilježena je otvrdnućem penisa zbog bujanja vezivnog tkiva čija posljedica može, ali ne mora biti zakrivljenje penisa. Još je poznata pod nazivom: plastično otvrdnuće penisa.
mozda ine...znaci upitanju je neka vrsta bolesti....a sad moze biti veceg ili manjeg inteziteta...oni sa manjim stepenom zakrivljenosti nema potrebe da strahuju...
ako je zakrivljenost 45 stepeni i vise...to izaziva neprijatan bol kod oba partnera jer je penetracija ne moguca...
postoji i nasledni i takoreci zadobijeni zkarivljeni penis..
gore pomenuti se javlja oko 20 do... god i uzrok moze da bude i secerna bolest i td..
 
Lusy Lusy:
ako je zakrivljenost 45 stepeni i vise...to izaziva neprijatan bol kod oba partnera jer je penetracija ne moguca...
postoji i nasledni i takoreci zadobijeni zkarivljeni penis..
gore pomenuti se javlja oko 20 do... god i uzrok moze da bude i secerna bolest i td..
Verovatno je moguća uz nadljudske napore (pokrete...), ko zna snalaze se ljudi.
 

Back
Top