Titan Quest Problem Sa Grafikom

*Fast Man*

Zainteresovan član
Poruka
174
E ljudi, pomagajte ako boga znate...
Znaci igra navodno trazi minimum:
Minimum System Requirements
- Windows 2000 or XP
- 1.8 GHz Intel Pentium IV or equivalent
or AMD Athlon XP or equivalent
- 512 MB RAM
- 5 GB free hard drive space
- 64 MB NVIDIA GeForce 3 or equivalent
or ATI Radeon 8500 series with
Pixel Shader 1.1 support or equivalent
- DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card


Ja imam
2.4 Ghz Intel Celeron
512 Mb DDR
Ge Force FX5200 128MB
I ZASTO MI BAGUJE GRAFIKA????
Pojavljuju se neke senke svuda okolo u trenutcima se normalizuje (1 sekunda) i onda opet, gube se dugmici, tekst nestaje, stvari u inventaru se ne vide itd...
Posaljite bilo kakvu pomoc ovde ili na popovicvl@sezampro.yu
 
Instalirao NOVE drivere...
OK, igra ide malo bolje, tj. problem sa senkama je nestao, opet mislim da su DEBELO slagali za minimum zahtevnosti jer kad je sve na low opet secka...
Igrao sam nekih sat vremena i opet (nije valjda zbog grafike) sam primetio da igra ima dosta bagova, likovi pricaju i djednom prestanu, itd...

A ovako igra izgleda skroz lepo, steta sto Diablo nije ovakav :(
 
Pa jest malo je slabija graficka al kaze da mu treba 64 minimum ja imam 128MB sto je DUPLO i AGP 8x nije toliko losa... ah kad sam je kupio bila je najbolja...

A sada :( stvarno novije igre sve igram na low i to molim boga da uspe i tako se ponadam kad vidim minimum sistem i dam pare (hvla bogu piratima) a ono ne radi... BEDAK
 
gle...stav rje najcesce u ramima...onda graficka a onda ostala sranja....mislim ako imas ikako para i mogucnosti na bilo koji drugi nacin nabavit bar masinu slicnu mojoj onda ti garantiram da nece bit nikakvih problema....
moja ti je masina ovo: (probaj bar tolko ako mozes bolje super)
procesor dual core 3.0 ghz 2MB cache
graficka ati radeon x1900xtx
2GB rama
400GB serial ATA2 HDD

to ti je to u kratko.....to te izadje nekih 20 tisuca kn.....ili 2500€

e a ako na tome ne radi onda neznam u cemu je problem...mozda igra kao igra....ja je jos nisam probo ali Oblivion mi bez beda vrti sve na high....ajde sretno covjece
 
lurker:
gle...stav rje najcesce u ramima...onda graficka a onda ostala sranja....mislim ako imas ikako para i mogucnosti na bilo koji drugi nacin nabavit bar masinu slicnu mojoj onda ti garantiram da nece bit nikakvih problema....
moja ti je masina ovo: (probaj bar tolko ako mozes bolje super)
procesor dual core 3.0 ghz 2MB cache
graficka ati radeon x1900xtx
2GB rama
400GB serial ATA2 HDD

to ti je to u kratko.....to te izadje nekih 20 tisuca kn.....ili 2500€

e a ako na tome ne radi onda neznam u cemu je problem...mozda igra kao igra....ja je jos nisam probo ali Oblivion mi bez beda vrti sve na high....ajde sretno covjece

Seri, seri, moj golube beli
 
Ja sam jos pre 2 nedelje skinu 1.0.8. patch i kreku! Do tada je STALNO izbacivala, a kraljice koje sam ubijao ponovo su ozivljavale ako posto ih ubijem ne stignem do rebirth fontain pre nego sto se igra crashuje! Neki dan sam je presao, taman kada je pocela da umara! Imas i 1.0.11 vec cini mi se!
A ovaj sa kompom od 2500e... Samo ti pici igre, ja cu preziveti i da nekada zakoci- a za ostale pare (ako me strefi enka sreca) cu da se provodim na moru narednih 10-ak godina!... iliti:
@korgan i "golub beli"

BAS TAKO!
 
Znaci od ove igea ima totalno da poudim mislim da nisam igrao izbagovaniju igru u zivotu!!!!

Instaliram patch 1.08 i onaj crack sa torreta...
SVE JE IZGLEDALO OK, kad ono nema mog karaktera koga sam mukotrpno budzio uz hiljadu izbacivanja iz igre i hiljadu ubijanja istih kraljica!!!!

Da li uopste postoji nacin da mi igra prihvati save game sa njim, imam njegov folder ali igra ga ne registruje da postoji, pokusao sam da napravim novog lika i izkopirao u novog stare fajlove i onda se ni novi igrac ne vidi... A meni je jako cimanje da krecem izpocetka

Ako neko nesto zna nek pomogne HVALA
 

Back
Top