Need help!!!

W

www

Gost
vidite ovako,napravio sam sajt u Frontpage-u i kao sam ga prijavio na Www.freeservers.com i pratio uputstva sta dalje...Znaci otvorim FrontPage,i idem na Publish,i kad treba da ukucam kao ime servera ili tako nesto,ja ukucam i pise mi sledece:An error occurred accessing your FrontPage files.Authors-if authoring against a web server,please contact the Webmaster for this server's site.Webmasters-Please see the server's system log for more details.
Eto,pa sta da radim???A tu gde treba da kucam ime servera,pise mi u uputstvu da ukucam ime tog sajta,pa zatim da kliknem na Publish.....HELP! :roll:
 
E pazi niko ne postavlja sajt na nacin na koji ti to radis, cak sam i ja pokusavao al mi nije uspelo.

Ovako se radi:
1.Nadjes host sa ftp uploadom ili sa file menagerom to mnogo pomaze

provero sam tvoj web server ima File Manager ako si uzeo free sajt.
 
Hej NICS zašto se toliko praviš važan jel imaš neki kompleks,jel si mali,ćelav ili ko zna šta.
Ili pomaži ljudima ako uopšte nešto znaš što sumnjam jer nigde do sada NIKOME nisi dao neki savet samo si
se smejao drugim početnicima.
Da li si ti uopšte punoletan?????
 
dosta NICS:
Hej NICS zašto se toliko praviš važan jel imaš neki kompleks,jel si mali,ćelav ili ko zna šta.
Ili pomaži ljudima ako uopšte nešto znaš što sumnjam jer nigde do sada NIKOME nisi dao neki savet samo si
se smejao drugim početnicima.
Da li si ti uopšte punoletan?????

SRBIJA brale! Ovde se SVI tako ponasamo. Valjda smo takav narod...
 

Back
Top