Prey

Ja nisam igrao nista bolje jos od FEAR-a. Igra je prepuna ideja, odlicno optimizovana, zanimljive price, da ne pominjem grafiku............
Ogromna preporuka!
 
Одлична је ако баш желиш да вратиш све оно што си јео у последњих 12 часова...А прича:кафић+"изванземаљски" брод+хоп горе+мртав деда+духови=оно што си вратио....
 
Pozdrav !!! Danas sam bas poceo da igram "Prey".Grafika je odlicna,jarke boje,ima novih fora u odnosu na "Doom" 3 na koju veoma podseca.Cistokrvna pucacina i nista vise.Brine hardverska zahtevnost ja je igram normalno ( ali jedva ) na 1024*768 imam "Barton 2600,768 memoriju,graficka 9600 ge.Jedan moj drug ne moze da je igra a ima "Atlon 2400,512 ram,9600 graficku sa 256 ram.Treba malo vremena da se covek navikne na one Anti-gravitacione staze ili vec kako se zovu.Sve u svemu i nije tako lose !!!
 
Cek da dodjes do dela gde duh zaposedne telo male devojcice i nabije decaka na siljak i kasnije se cuju krici dece. Jos to nisam svatio
 
Jeste provalili one kao rupe u zidu... E pa ima raznih, a jedna vrsta iz koje izlaze oni likovi na 4 noge mene nevjerovatno podsjecaju na zenske polne organe, jos onako sve isprskana krv ispod njih, bas kao vagine pektoris dok menstruiraju :p
...edit: evo izguglah malo, i nisam jedini koji je to primjetio:

preyprivate.jpg
 
Jako mi se svidja radnja u igri. Pocetak je bas preteran, lik vidi Zemlju i samo kaze "Oh my god!", gomila vrisaka i zapomaganja u pozadini, i sve to gledano iz prvog lica. Masterpiece.
Jel neko slusao one radio prijemnike koji se pojavljuju kroz igru? U nekoj radio stanici spiker prima pozive raznih ljudi iz cele Amerike koji mu govore sta se desava...ono sa cerkom je najkrvavije :D
 
Jako mi se svidja radnja u igri. Pocetak je bas preteran, lik vidi Zemlju i samo kaze "Oh my god!", gomila vrisaka i zapomaganja u pozadini, i sve to gledano iz prvog lica. Masterpiece.
Jel neko slusao one radio prijemnike koji se pojavljuju kroz igru? U nekoj radio stanici spiker prima pozive raznih ljudi iz cele Amerike koji mu govore sta se desava...ono sa cerkom je najkrvavije :D

Aha! jes provalio kad gledas creditse na kraju igre pa idu oni voiceoveri Art Bell - himself. Angazovali su lika koji stvarno ima emisiju na radiju o paranormalnom. Takve sitnice bas doprinose da igra bude prihvacena...
Jedino sto nema nikakav replay value, ostalo je po meni odlicno...
 
jeste znali da kad prodju krediti,pojavi se scena u kojoj ste u baru,a ona princeza sto je oslobodis te povede do nekih koji zele da te upoznaju
 
Besmrtnost! To jos nije vidjeno ni u jednoj FPS igri, a tek gravitacione staze...
Mnogo je istripovana igra, narocito kraj kada kraljica vanzemaljaca kaze igracu zasto ljudi postoje :lol:
Moram je opet odigrati kad nabudzim komp.
 
samo su po meni sami kraj pokakali. Ono kad je indijanac sam u kafani i otvara se portal s onom ribom i pise "prey will continue"
Banalizovana verzija kraja Half Life keca.... i malo neukusno najavljivanje nastavka...
 
Jeste provalili one kao rupe u zidu... E pa ima raznih, a jedna vrsta iz koje izlaze oni likovi na 4 noge mene nevjerovatno podsjecaju na zenske polne organe, jos onako sve isprskana krv ispod njih, bas kao vagine pektoris dok menstruiraju :p
...edit: evo izguglah malo, i nisam jedini koji je to primjetio:

preyprivate.jpg

:shock::shock::shock::shock::shock: :cool:
 

Back
Top