Da li nam se pise propast

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koja bre etika? Cuj etika. Svi nas nesto prozivaju i pozivaju na etiku, cujem proslo leto na moru jednu kozu kako prica kako su lekari i stomatolozi najveci lopovi. A sta je sa farmaceutskim kompanijama? Sto farmaceuti ne spuste cene na ne budu milostivi.
Znate li bre da je zarada farmaceutske kompanije CISTA na neki lek od kog zavisi zivot 1:10 - 1:20 !!! CISTA zarada dragi moji, kada se odbiju svi troskovi i plate njihovi direktori toliko zarade. I onda kad ljudi umiru posto nema lekova, onda dodju doktorima i pricaju o nekoj etici.

Naravno da ce svako od nas da pomogne, student , doktor nije bitno u hitnim situacijama.

NE POSTALI SU ODVRATNI

Ja sam se stvarno zgrozio kada je ona zena anesteziolog uzela mito od 150 eura i kad je uhapsena, ej bre STANI MALO ONA IMA 3 DECE KOD KUCE, i neku mizernu platu. Ljudi kradu milione i milijarde , iznose milione i milijarde iz zemlje, a oni su se okomili na doktore za smesne pare.
 
To sto neko ima 3 dece kod kuce nije razlog da se uzima mito, izvini ali i drugi imaju malu decu kod kuce pa ne uzimaju pare.
To sto si izjavio je sramotno!Stanje u drustvu i zdravstvu ne moze i ne sme biti opravdanje za uzimanje mita.
Ti jos imas mnogo toga da ucis i o struci i o ljudima.Ako se tako postavis nije ni cudo sto pacijenti postaju agresivni i nazalost tu svoju agresiju ispoljavaju na onima koji nisu krivi.
 
dr:
To sto neko ima 3 dece kod kuce nije razlog da se uzima mito, izvini ali i drugi imaju malu decu kod kuce pa ne uzimaju pare.
To sto si izjavio je sramotno!Stanje u drustvu i zdravstvu ne moze i ne sme biti opravdanje za uzimanje mita.
Ti jos imas mnogo toga da ucis i o struci i o ljudima.Ako se tako postavis nije ni cudo sto pacijenti postaju agresivni i nazalost tu svoju agresiju ispoljavaju na onima koji nisu krivi.

Cim vrate sa kajmanskih ostrva, iz svajcarkih banaka, sa kipra sve pare koje su pokradene od zdravstva, onda mozemo da razgovaramo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top