BIOLOGIJA

megy

Početnik
Poruka
32
Biolozi, pa gde ste? Ovde ima pravnika, hemičara, biohemičara, studenata s FDU... Da se i mi udružimo? Red je da i mi imamo svoju temu, zar ne? :D Zato svi sa biloških fakultete pišite, a i vi buduće kolege. :wink:
 
A je l primate matematichare u udruzenje, posto ni nas nema nigde?
Evo na mom faxu ima i biologa:)
I ja sam imala biologiju kao izborni predmet i polozila:)
Pozdrav
 
Naravno da treba da postoji fakultet za biologiju (ma bitno je da ima fakulteta za menadzment kod svake bandere), ali dobro super je valjda i sa nama. Vazno je da se mi druzimo. A na mom fakultetu cega ti sve nema... Samo cekam da otvore Starogrcki i bicemo kompletni:)
E da imala sam jos jedan predmet koji se zove Matematicke metode u prirodnim naukama. Ima dasta genetike i bas je bilo zanimljivo, mada su nam svi racuni bili kilometarski.
Pozdrav
 
them:
Naravno da treba da postoji fakultet za biologiju (ma bitno je da ima fakulteta za menadzment kod svake bandere), ali dobro super je valjda i sa nama. Vazno je da se mi druzimo. A na mom fakultetu cega ti sve nema... Samo cekam da otvore Starogrcki i bicemo kompletni:)
E da imala sam jos jedan predmet koji se zove Matematicke metode u prirodnim naukama. Ima dasta genetike i bas je bilo zanimljivo, mada su nam svi racuni bili kilometarski.
Pozdrav
bravo za konstataciju za fakultete menadzmenta!!!
P.S.
ja jurim zadatke iz genetike,pa ne bi bilo lose da mi ih posaljes...hvala...
 
Mogu da se umešam kao dugugodišnji, neću reći koliko godišnji :), biolog. Drago mi je da nas ima.
Zadatke iz genetike imam i mogu poslati svima samo mi treba poslati e-mail na pp.
 
puzap:
Mogu da se umešam kao dugugodišnji, neću reći koliko godišnji :), biolog. Drago mi je da nas ima.
Zadatke iz genetike imam i mogu poslati svima samo mi treba poslati e-mail na pp.

Naravno, biolozi uvek dobrodošli. :D Ima nas, samo se vešto krijemo. ;)
 
Evo da se i ja pridruzim kao buduca koleginica :) Nadam se da nisam pogresila sto se Bioloskog tice... Vreme ce da pokaze. Megy, mozes li mi reci sta me ceka? Cula sam da je prilicno tesko...
Poz svima!
 

Back
Top