Zasto su zakljucane teme obavezno i najzanimljivije za citanje???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je 2 galeba bila bas fina temica.... :lol: Bas je onako imala potencijala.... :lol:
Ma ljudi vole da raspravljaju na tu temu, ja sam samo napisala ono sto masa trazi! A i muka mi je vise od uopstavanja stvari i predrasuda... Znam mnogo zgodnih i sredjenih devojaka koje uopste nisu sponzoruse(cak se i druzim sa njima :shock: :shock: ) i koje su normalne... Ja mu jos i dodjem nagora medju njima- sta cu kad volim lepe momke, dbra kola, puno ke3sa i sve to na jednom mestu! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ORVEL, HOCES TI DA BUDES MOJA ZABA STO SE PRETVARA U PRINCA U CRNOM HUMMERU????
Nije istina, prvo vidim extra kola, pa slucajno bacim pogled nav tablice, a ako je iz nsw tek onda pogledam ko vozi(mozda znam coveka...:))
Ma daj danas me je smekao cilac sa cvikama u preteranom kabriju, nisam ga ni pogledala (ali nzato jesam kola), zasto bih kad mogu mladjeg, sladjeg u istim!:):):):)
 
cat_k2x:
ORVEL, HOCES TI DA BUDES MOJA ZABA STO SE PRETVARA U PRINCA U CRNOM HUMMERU????
Nije istina, prvo vidim extra kola, pa slucajno bacim pogled nav tablice, a ako je iz nsw tek onda pogledam ko vozi(mozda znam coveka...:))
Ma daj danas me je smekao cilac sa cvikama u preteranom kabriju, nisam ga ni pogledala (ali nzato jesam kola), zasto bih kad mogu mladjeg, sladjeg u istim!:):):):)
A da ti lepo odesh u rent-a-car. Smuvash najmladjeg sto radi i on te provoza u svim kolima koja firma poseduje. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top