Zasto su zakljucane teme obavezno i najzanimljivije za citanje???
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 67

Tema: Zasto su zakljucane teme obavezno i najzanimljivije za citanje???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Zasto su zakljucane teme obavezno i najzanimljivije za citanje???

(to nije samo moje misljenje, da napomenem) Ili je pitanje trebalo da glasi: Zasto se najzanimljivije teme uvek zakljucaju???
    OVO NIJE PRIMEDBA ZA PETU VEC TEMA ZA RASPRAVU-DA LI JE UVEK SLADJE ZABRANJENO VOCE???

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Re: Zasto su zakljucane teme obavezno i najzanimljivije za citanje???

Kako kome.

Zato ja najvise volim udate zene!

Nego, a cije je jos misljenje?

One tvoje drugarice jece-perece??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Zasto su zakljucane teme obavezno i najzanimljivije za citanje???

I njeno... Ma sto se foliras kad ste svi kukali kad je peta zavitlala kljucem nad nasim glavicama! Bas je surova...

Aleksej_BASO
    Guest

MA nije, tek sada vidim kako je tolerantna! Majke mi!

Samo ti ga pretera sa temama!!

Krstarica je najliberalniji forum koji postoji, tako da moras stvarno biti talenat da bi ti zakljucali temu... Ili te banovali. Mislim ako mene nisu nikad banovali do sada, a sta sam sve radio... Onda nikog normalnog nece.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Meni je 2 galeba bila bas fina temica.... Bas je onako imala potencijala....
    Ma ljudi vole da raspravljaju na tu temu, ja sam samo napisala ono sto masa trazi! A i muka mi je vise od uopstavanja stvari i predrasuda... Znam mnogo zgodnih i sredjenih devojaka koje uopste nisu sponzoruse(cak se i druzim sa njima :shock: :shock: ) i koje su normalne... Ja mu jos i dodjem nagora medju njima- sta cu kad volim lepe momke, dbra kola, puno ke3sa i sve to na jednom mestu!

Aleksej_BASO
    Guest

Ej ajde jos i mene upozaj sa takvima sto su dobr ***** a nisu sponzoruse.... I sredjene i sve...

Mislim i ja volim dobra kola, nije to nista cudno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Pa o tome pricam! Kad se musko okrene za dobrim kolima to je ok, a ako je to riba-automatski je sponzorusa!!!

Zainteresovan član Orvel (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Zabranjeno voce je najsladje.
    "Ako hoces sliku o buducnosti,zamisli jednu cizmu kako gazi ljudsko lice-zauvek" George Orwell

Aleksej_BASO
    Guest

Pa musko se okrece da vidi dobar auto a to sto je za mene dobar auto i za nekom muskarca to ti ne shvatas. Ti gledas da je sto skuplji i noviji i da je "in".

A zensko kada se okrene ona se ne okrece za autom nego za tipom koji ga vozi

Ajde reci da nije tako??

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio cat_k2x
    I njeno... Ma sto se foliras kad ste svi kukali kad je peta zavitlala kljucem nad nasim glavicama! Bas je surova...
    Ti si jedna, najobicnija FLAME-rka.
    Poslednji put ažurirao/la Orvel : 28.07.2006. u 00:36
    "Ako hoces sliku o buducnosti,zamisli jednu cizmu kako gazi ljudsko lice-zauvek" George Orwell

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

ORVEL, HOCES TI DA BUDES MOJA ZABA STO SE PRETVARA U PRINCA U CRNOM HUMMERU????
    Nije istina, prvo vidim extra kola, pa slucajno bacim pogled nav tablice, a ako je iz nsw tek onda pogledam ko vozi(mozda znam coveka...)
    Ma daj danas me je smekao cilac sa cvikama u preteranom kabriju, nisam ga ni pogledala (ali nzato jesam kola), zasto bih kad mogu mladjeg, sladjeg u istim!

Aleksej_BASO
    Guest

Ajde onda kazi koja su kola ako znas.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Ne znam kako se pise-krajsler, izvinjavam se ako sam pogresila ovako po srpski

Aleksej_BASO
    Guest

Opaa.....Crossfire!??

NI manje ni vise.......

Inace taj je auto meni sranye zesce nikada ga ne bih uzeo.....

Vidis ranije sam bas razmisljao da li devojke tvog kalibra znaju da je to krajsler (vrlo skup) ili samo vide atraktivan auto...?

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio cat_k2x
    ORVEL, HOCES TI DA BUDES MOJA ZABA STO SE PRETVARA U PRINCA U CRNOM HUMMERU????
    Nije istina, prvo vidim extra kola, pa slucajno bacim pogled nav tablice, a ako je iz nsw tek onda pogledam ko vozi(mozda znam coveka...)
    Ma daj danas me je smekao cilac sa cvikama u preteranom kabriju, nisam ga ni pogledala (ali nzato jesam kola), zasto bih kad mogu mladjeg, sladjeg u istim!
    A da ti lepo odesh u rent-a-car. Smuvash najmladjeg sto radi i on te provoza u svim kolima koja firma poseduje. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

To je pravi duh!!! Djasvi mi se ideja...

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

odgovor na temu je: nemam blage:?

a na ostalo...... ( jos kad bi bio smile koji zvizducka )
    ''Ako nemas hrabrosti da iz vida izgubis obalu,
    nikada neces otkriti novi okean''

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2006.
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Pa musko se okrece da vidi dobar auto a to sto je za mene dobar auto i za nekom muskarca to ti ne shvatas. Ti gledas da je sto skuplji i noviji i da je "in".

A zensko kada se okrene ona se ne okrece za autom nego za tipom koji ga vozi

Ajde reci da nije tako??

Vidis kako si ti meni inteligentan...BJAVO!

Iskusan lillymoon (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Inace taj je auto meni sranye zesce nikada ga ne bih uzeo.....
    i meni je ruzan

Iskusan lillymoon (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

bice da nekome vire pertle iz dupeta nekih 4umasa................i to sve zbog ove novootvorene teme

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Aleksej 4x4 se navrzao kao "svinja na masan džak" ...
    I neće se okaniti dok je ne iscepa "kao ***** PLAYBOY"...

Već vidim ide dijalog : "slažem se sa tobom" "u pravu si" "ne verujem da isto razmišljamo" "i ti voliš ZAPU" :-)
    Dokoni umovi - Đavolja igrališta

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio evel
    Vidis kako si ti meni inteligentan...BJAVO!
    A odakle ti to??

Ja se samo zezam a ti se vec primila??

Dobro je da nisam nesto dubokoumnije napisao, ti bi se BLOKIRALA!

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio DOKONI UM
    Aleksej 4x4 se navrzao kao "svinja na masan džak" ...
    I neće se okaniti dok je ne iscepa "kao ***** PLAYBOY"...

Već vidim ide dijalog : "slažem se sa tobom" "u pravu si" "ne verujem da isto razmišljamo" "i ti voliš ZAPU" :-)

Znam da ti ljubomoran, ali sta ces takav je zivot.

Inace saznacemo sta je Zapa!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Ej ajde jos i mene upozaj sa takvima sto su dobr ***** a nisu sponzoruse.... I sredjene i sve...

Mislim i ja volim dobra kola, nije to nista cudno
    Evo Jeki se lozi na Balsu koji nema dinara, a lep je ko lutka.... A govorim joj ja... Jejo, nema kola, a ona me ne slusa! Kaze bolje da nema, nego da ima peglicu!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio lillymoon
    bice da nekome vire pertle iz dupeta nekih 4umasa................i to sve zbog ove novootvorene teme
    Pa sledi se tvoj primer... A ako si mislila na mene, duso retko nosim patike, preferiram stikle... A kad se stikla zabije u bulju, mislim da nije bas prijatno, zato pazi sta pises u svojim kratkim dubokoumnim recenicama...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •