Polasci u Grcku 12.08. i 16.08.

Bezimeni77

Primećen član
Poruka
573
Ima jos po 2-3 apartmana u Leptokariji preko jedne agencije. Ako neko zeli neka se javi, pa cu mu reci preko koje.
Ja sam bio i odlicna je usluga, a znam jer je moja drugarica isla da uplati i samo je kod njih nasla slobodna mesta za te termine. Ja je poslao :-)
Cene?
Cek da vidim...
1/2 280e
1/3 310e
1/4 400e

Prevoz je 45 evra
Ako nekog zanima, dacu mu uputstvo...
 
Radim?
Ja sam novinar...
Nemam veze sa turizmom, osim sto sam poznavao vlasnika jedne beogradske agencije sa kojim vise nisam u kontaktu... I sto sam putovao poprilicno...
Nemam razloga da se pravdam...
Samo volim da preporucim nesto sto je OK.
Znam da mnogi ne mogu da nadju mesto u Grckoj, jer je sve, pa i septembar skroz bukirano

Ali ne ljutim se na tebe...
Sve ti je oprosteno!
CMOK
 
Ako sam pogresila ljudski je da se izvinem. (ili se kaze izvinim?)
Ali brate toliko branis agencije po forumu kad neko krene da ih pljuje, da je to vec mnoooogo sumnjivo.
U svakom slucaju ako je to samo bio gest dobrocinstva prema ostalim forumasima, lepo od tebe.
Ali samo da znas: I'll keep my eye on you 8-)
 
Branim zato sto iz gore navedenog znam kakav je to posao i znam kakva je organizacija, te tako i sta je njihov propust, a sta nije...
Takodje, kao redovni putnik, znam i svoje obaveze...
Uvek kazem realno ono za sta sam poprilicno siguran, nemam razloga za nesto drugo...
A ja volim kada me neko drzi na oku...
 
Svaki dan ocekujem da mi kazu da sam slobodan i to isto vece krecem najverovatnije u Bugarsku. Prvo shto je jeftino, drugo shto mi netreba viza, trece imam dobra iskustva od zadnje dve godine.......Da nije viza verovatno bi porodicno u Grcku-onako malo za promenu !
 
Bezimeni77:
Jos do septembra ne treba viza za Bugarsku, tako da ces po svemu sudeci iduce godine morati u tvoju "voljenu" Crnu Goru...
Nemas potrebne papire za Grcku?
Ja sam krajem maja vec bio u Grckoj na 8 dana i nemam problema sa papirima mada me mrzi da jurim. A u CG nebih ishao ako nebih morao-a nemoram. Odkud ti informacija da ce trebati viza za Bugarsku. Prvi put to cujem. Jel to pouzdana informacija ili......Pozz
 
Da, i to vec od septembra, najkasnije oktobra...
Tako da vec oni koji ce na zimu na skijanje u Bugarsku, bice im potrebna viza, jer Bugarska 2007. godine u paketu sa Rumunijom ulazi u EU, pa je obaveza njihova da uvedu vize prema zemljama koje nisu clanice.
Od sledece godine po mojoj proceni puca Bugarska po pitanju nasih turista, mada je i ove godine za 1/3 manje nasih ljudi na Crnom moru...
Na zalost, to ce navesti te putnike koji ne mogu da dobiju vizu da letuju u CG
 
EVO SADA, NIJE STVARNO REKLAMA,
ALI SU MI JAVILI DA JE U OVOJ AGENCIJI OTVOREN LAST MINUTE ZA GRCKU ZA POSLEDNJE POLASKE U AVGUSTU:
22.08. 119 EVRA PO OSOBI!!!
25.08. 109 EVRA PO OSOBI!!!
29.08. 99 EVRA PO OSOBI!!!

URACUNATO U CENU AUTOBUSKI PREVOZ I SMESTAJ U APARTMANU NA SAMOJ OBALI!!!

Nije reklama stvarno, nego preporuka...
Mene sve interesuje jer sam ja bio tamo i sada odustajem od kraja septembra (sva sreca nisam rezervisao) pa idem 29.08. za 99 evra u Grcku...
Super!!!
Taman se vracam 10.09, pa 16.09. u Pariz...
 

Back
Top