Da li muskarci vole da ih devojke "kuliraju"?

Znate kako....

Cudna je koincidencija...

Sinoc sam nesto (bio dokon) i razmisljao....

Shvatio sam da je jedno od merila kada devojka sazri mentalno trenutak kada shvati da joj sex sa nekim muskarcem donosi vise zadovoljstva nego da ga kulira....

Veliki je to korak, i neke devojke nauce sa 20 to a neke sa 30...
 
Ma od cega toga??? Ko jos voli devojku koja je kao procitana knjiga, koja svoje emocije olako daje a jos lakse pokazuje.... Znhala sam ja da budem i takva, nije izaslo na dobro... Nisam naisla na 100% (ovaj 100 000 evrica :lol: -salim se) sa druge strane! Onda momak nema za sta vise da se bori, nema potrebe vise da se trudi, a vi to volite...
 
Nisam mislio da treba da imas takav odnos sa prvim dzipadzijom iz 2 galeba.

Ja ako vidim da me devojka zavlaci i igra neke igre, do svidanija! Nemam ja ni zivaca ni vremena a najmanje volje da se preganjam sa takvima.

Ja ti kazem, tebi ja sada zanimljivo da se fensi tipovi vrte oko tebe, a nemas pojma kako je to smesno normalnim zenama, i devojkama. A i tebi ce biti smesno za koju godinu.
 
Pa verovatno hoce, menjam se ja... Sa 14 sam gluvarila po klupama, slusala gn'r, i glumila ludilo, kasnije sam pocela da izlazim, a posto tamo gde sam zivela ne mozes izaci bez "malog mrava" naucila sam i cecine prve pesme... I tako je pocela istorija mog fenserisanja.... Do juce sam mogla da djuskam u najvecoj guzvi, sad me vec mrzio ako nemam prostora, a kroz 2 godine bez rezervisanog separea necu moci! Ko zna? Ako se desi da se zaljubim mozda prestanem i da izlazim, iskreno, volela bih da mi se to desi...
 
HAhahahahahha mali mrav, urecu od smeha!!!!!

PA odakle si ti????

Da nisi iz nekog okolnog sela??


Znas kako, ja sam isto tako slusao RnR i sve ali uvek su mi se svidjale pic.ke one fensi :lol: a to je vezano uz verige i 2 g...

Ali ja i dalje slusam KVALITETNU muziku, a gde izlazim to je vec druga stvar! ;)
 
sta da kazem?.....a da,....

licno mrzim kuliranje bez razloga
ako osetim kuliranje na svojoj kozi - ja upalim qler pa qliram jos vise :lol:
inace mrzim devoje bez osmeha,nakvarcane ribe mutante,a jos pride glupe, i one koje misle da su lepe ako imaju velike naocere za sunce ( suncanice ),....:roll:

izopacenost 100%

oni koji se pale na takve su derperi, jer pored takvih riba mozes samo naci tipa :lol:

 
cat_k2x:
MA NEEEE... KAKVA OKOLNA SELA!!! JA SAM TI IZ DALEKA:) OVDE SAM OD KADA SAM UPISALA FAX, NE MOGU DA KAZEM ODAKLE SAM JER ME PO TOME ZNA DOSTA LJUDI IZ GRADA, A NE BIH DA SAZNAJU STA RADIM OVOG LETA....:):):) (VISIM NA NETU....)

A iz rodnog sela ?

OVO JE PRAVA TEMA ZA OVE DANE :idea:
Inače to cool-iranje je super ...
Evo ja držim climu na "cool" i u autu i kod kuće i u kancelariji
 

Back
Top