Nista bez masnog konopca na terazijama + Dragi moj Iron Lord

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta ima moderatori da tolerisu ili ne. Pa pogledajte malo u svakoj drzavi u kojoj je bila ruzicasta revolucija nista nije krenulo na bolje cak sta vise gore ne. Zapravo zadnjih 20 godina u evropi sve revolucije sem Rumunske su bile ruzicaste. I lepo se vidi. Jedino je rumunima krenulo. Politicarima treba pokazati jasno i glasno i na primeru sta ce da se desi ako se ogrese o narod, i tu nema govora.

Prvo napravis ruzicastu revoluciju koja ne daje rezultate, onda ih kumis i molis, onda ih preklinjes da ne kradu, preklinjes ih da ne unistavaju narod, pa sta vise treba da se radi.

Konopac je cudo.
A i streljacki vod.

Rumuni postreljase one 89 te ovi danas su manji od makovog zrna nikom ne pada na pamet nesto slicno, plase se ko grlice.
 
vas_najbolji_drugar:
Izgleda da nema nista bez masnog konopca na terazijama. 5 oktobar je bio farsa, trebalo je obesiti sve politicare tadasnje vlasti na terazijama kao primer sta ceka buduce ako se budu zajebavali sa narodom. Izgleda da dok neko ne omasti konopac od politicara srbiji nece krenuti.

Francuzi su imali odlican pristup, ko se ogresi o narod, ode glava.
kratko tačno i jasno
 
vas_najbolji_drugar:
Sta ima moderatori da tolerisu ili ne. Pa pogledajte malo u svakoj drzavi u kojoj je bila ruzicasta revolucija nista nije krenulo na bolje cak sta vise gore ne. Zapravo zadnjih 20 godina u evropi sve revolucije sem Rumunske su bile ruzicaste. I lepo se vidi. Jedino je rumunima krenulo. Politicarima treba pokazati jasno i glasno i na primeru sta ce da se desi ako se ogrese o narod, i tu nema govora.

Prvo napravis ruzicastu revoluciju koja ne daje rezultate, onda ih kumis i molis, onda ih preklinjes da ne kradu, preklinjes ih da ne unistavaju narod, pa sta vise treba da se radi.

Konopac je cudo.
A i streljacki vod.

Rumuni postreljase one 89 te ovi danas su manji od makovog zrna nikom ne pada na pamet nesto slicno, plase se ko grlice.
hmmm....a svilena revolucija u čehoslovačkoj? i šta im danas fali?
 
vas_najbolji_drugar:
Pa ti ih biras na osnovu njihovih predizbornih obecanja, pa posle ako krenu da pljackaju narod, da se izivljavaju , da ne ispunjavaju obaveze , mogu da daju otkaze inace...
Ma zezam se, niti sam birao koga niti bih vesao. Ali zasluzili su mnogo toga, posteno. Za njih izgleda ne postoje pravila, zakon, bilo sta cemu bi odgovarali. Banda.
 
Za sve sto ovde napisem snosim licnu odgovornost prema tome ovlascujem te da predas moju IP adresu nadleznim organima u koliko to budu zahtevali bez problema.

Za dalje

Sta je zabranjeno?

# Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela
# Ilegalne aktivnosti, uključujući instrukcije ili diskusije o tome

Molim te da vidim gde sam to ja pozvao na kriminal, ilegalne aktivnosti i slicno? Gde sam ja to napisao da treba da se izvrsi neko kriminalno delo? Ajde molim te.

Ako mislis na ono omascivanje konopca, pa brate dosta je bilo, ali zaista je dosta bilo 20 godina pljacke, kradje, otimanja a narod umire od gladi. Sto je mnogo mnogo je.
 
"trebalo je obesiti sve politicare tadasnje vlasti na terazijama kao primer sta ceka buduce ako se budu zajebavali sa narodom"
veza: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=2751831&postcount=1

1) Nisu svi političari "ondašnje vlasti" krali narod
2) Lokacija koju ste izabrali (Terazije) ne odgovara zbog puno mladog sveta koji tu svakodnevno prolazi
3) Nemojte ubuduće ovakve teme da postavljate po forumu. Postoji rubrika: "Primedbe i sugestije"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top