Strah i panika

bobba:
Nekada mi se ucini da me neko prati, uspanicim se, pozurim tamo gde sam krenula jos brze...............srce mi udara kao ludo
imate li osecaj kao ja
da vas neko prati
Ne, ja imam osecaj da JA nekog pratim. Chesto se uspanichim da cu tu osobu izgubiti, pa pozurim, sav se unervozim i preznojim...
 
ja sam ispod kreveta tripovala da je fredi i da ce da me proburazi kroz stomak, a sa tavanskog prozorka sam kontala da me posmatra onaj lik iz noci veshtica i sad to ponekad pomislim , pa pozhurim kad prolazim tuda po mraku

i onda me neko pita zashto ne volim horor filmove :?
 
majcheki:
Ja se zentala da sednem na wc šolju da me nečija ruka ne ćapi iz rupe, hebem ti filmove - bio onaj horor s klovnom aktuelan ,,IT'' :roll:

:D Isto. Jos kada sam bila klinka svi ormari u spavacoj sobi nocu su morali biti zatvoreni dobro jer sam tripovala sa me neko posmatra iz mraka iz poluodskrinutih vratanaca.
 
Ma glup je film totalno - se sećaš, počinje kad onaj klinac spušta papirne brodiće u baricu - krpene lutke i klovnovi su istog momenta izbačeni iz kuće a ormane sam se trudila da ne gledam :lol:
 
Imam ja film - doneo mi komšija pre izvesnog vremena, seća se toga - rasli smo zajedno pa kao da me obraduje, psovala sam kolko sam mogla al' sam ipak cd zadržala ali ne nisam gledala opet, doneću ti prvom prilikom :lol:
 
it2.jpg


Ne hulite na S. Kinga, roman je sjajan.
 
Mene je jednom neka devojka pratila od mogu ulaza...do ulaza u drugu zgradu...a to je nekih 15ak minuta peske.
Snimio sma je kada sam izasao iz zgrade...ali nisam obratio paznju. Bila je jesen oko 18h popodne i vec je sokor pao mrak.
Nisam ni primetio da mepreati dok nisam posle nekih 200 metara stao na trafiku da kupim zvake. Okrenem se snimim je kako stoji par metara pored trafike i nesto ceka...prvo sam pomislio da je devojka od nekog decka koji je kupovao pre mene.
Predjem ulicu,ona zamnom. Prelazi ulicu na istim mestima gde i ja. I non stop mi ide oko 10ak koraka iza ledja. A kada mi bilo ko ide iza ledja malo blize,to me cini vrlo nervozinm.
Onda posle nekih 15-20 minuta stignem dok ortakovog ulaza koji je u nekom kao prolazu,mracnom tunelu...posto sam tu devojku malo takticki izigrao prosavsi kroz dvoriste zgrade,a ona je nenadano morala da ide okolo do ulaza...stanem kod ulaza u zgradu i sacekam je.
Kad je stigla do skretanja u taj tunel gde se nalazio ulaz i videla da stojim i cekam...samo se naglo okrenula i vratila se nazad.
Udjem u zgradu...udjem u stan...pogledam sa prozora koji bavca pogled na dvoriste i vidi je kako sedi na klupi u dvoristu ispred zgrade. Sedela je tako neko vreme,povremeno ustajala i setala se gore dole.
I dan danas mi zao sto je nisam uhavatio da je pitam sta hoce.
Neprijatan je osecaj kad tre neko prati...pa akar bila i neka obicna devojka,koja i nije lose izgeldala. :D
 
Možda je dobro što je nisi sačekao jer bi ti rekla da je dete koje nosi u stvari tvoje (i ako se nikada ranije niste videli) i možda bi joj ti poverovao i možda bi ste živeli na 13. spratu jednog visokog solitera i pili nes ujutru
 
Ha ha ha :lol: nije me strah ali primetio sam da posto kad idem peske idem prilicno brzo i onda cesto sustizem ljude na ulici koji se unervoze i okrecu se pa onda ja moram da idem jos brze da mi se nebi tripovali tamo kako cu da ih izjedem za veceru :roll: A kada ih prestignem obavewzno uspore uz uzdah olaksanja .... stvarno neznam koj im je andrak ? pa nisam ja valjda tolko strasan :roll: :confused:
A IT pa to je film koj bi ja zabranio jel ide na one najnize primalne strahove i stvara fobije kod dece od stvari koje treba da budu nesto sto ce ih opustati i sto bi trebalo da vole ... ti klovnovi bi trebalo da zabavljaju decu a ne da ih jedu ili sta ti ja znam :x .... to sam pricao i onda kad je film snimljen pa nemam razloga da sada menjam misljenje... :x :evil:
 

Back
Top