ko je...

Upoznala sam vise zanimljivih ljudi....
Za sada:
Maja - drugarica sa kojim imam dosta zajednickih "crta", zivot nam je dosta slican, slicni problemi
Jovana - drugarica koja je veliki borac (njena mama je bolesna)
Marko - osoba bez koje ne mogu da zamislim svoj zivot, ako ga ne vidim par dana - padam, tonem, venem... Za njega me vezuje dosta toga.
Virtuelno:
Zeljko - osoba sa kojom chatujem 3 godine, volimo iste stvari, kapiramo se, slicno razmisljamo
NN - je neko ko mi jako prija, volim da je vidim, da provedem vreme s njom
Baraba - kada ga cujem - topim se, ima smisla za humor, pozitivac, kolega.... itd.. itd...
Batak - njegovi postovi govore sve, extra zanimljiv....
Za sada je to - to... Ima ih jos zanimljivih, ali ovi su mi nekako najupecatljiviji...
 
Nije jedna osoba.

Moji prijatelji... što ih više upoznajem, sve su mi zanimljiviji... eh, kakvu sam sreću imala da sa njima delim život. :D
Zato što su mali kosmosi. Zato što učim od njih. Inspirišu me. Da mislim nove misli. Da budem bolji čovek.

Jedna T. koje više nema.
Ona je bila... skroz autentična.
Osoba iskreno van svih obrazaca...
Dragoceno je bilo poznavati je.
 
Zana:
Upoznala sam vise zanimljivih ljudi....
Za sada:
Maja - drugarica sa kojim imam dosta zajednickih "crta", zivot nam je dosta slican, slicni problemi
Jovana - drugarica koja je veliki borac (njena mama je bolesna)
Marko - osoba bez koje ne mogu da zamislim svoj zivot, ako ga ne vidim par dana - padam, tonem, venem... Za njega me vezuje dosta toga.
Virtuelno:
Zeljko - osoba sa kojom chatujem 3 godine, volimo iste stvari, kapiramo se, slicno razmisljamo
NN - je neko ko mi jako prija, volim da je vidim, da provedem vreme s njom
Baraba - kada ga cujem - topim se, ima smisla za humor, pozitivac, kolega.... itd.. itd...
Batak - njegovi postovi govore sve, extra zanimljiv....
Za sada je to - to... Ima ih jos zanimljivih, ali ovi su mi nekako najupecatljiviji...

A ja?:oops::confused::twisted:
 
Kad sam nedavno isao za Las Vegas video sam jednu devojku sa kojom sam se nekad druzio i koju nisam video pune 4 godine.
Tih nekoliko dana sa njom sam zaboravio na sve probleme i ziveo ko da nema sutra. Nemamo mnogo toga zajedickog, ali je ona toliko zanimljiva osoba da mi je tesko pao povratak kuci.
 
Ima jedan gospodin fotograf šo je tu u komšiluku mome.
Taj sve zna.
Bukvalno sve.
Živi sam u nekoj ,,skituljko'' kućici.
Dve trećine enterijera kućice čine knjige, goomila knjiga.
U kuhinji aparat za espreso - onaj ogroman, pun frižider mleka i jedan mali sto.
U sobi osim knjiga stoji jedan radni sto s kompom, stub s mega velikim zvučnicima i gomiletina diskova džez muzike.
Ima i garažu.
U garaži nema kola niti ikakve opreme za to.
Ima gomila alata nekog.
Mogu da se prave narukvice, minđuše, ogrlice... lukovi, strele, baklje...
On sve to zna da napravi.
Kad smo bili mali - ša god nam je palo na pamet da u igri budemo, zazvonimo čoveku na vrata i on siđe da nam napravi sve što nam treba za igru. Od grane kiselog drveta on napravi frulicu, od bagrema luk, od ovog ovo - od onog ono...
Taj sve zna i u sve se razume - ko neki proka pronalazač.
U njegovom dvorištu obraslom travom i korovom ima gomila životinja - naselile se veverice po drveću, ježevi rađaju ježiiće, gomila mačkica trčkara, puževi, bube, a ptičice...
Kad uđeš u njegovo dvorište, kao da si ušao u neki bajkoviti predeo, gde ima sve ono zanimljivo što je u toku godina i svojih putovanja uspeo da sakupi.
Kad izađeš iz istog, poneseš neki nov doživljaj o svetu koji te okružuje.
Pitajte me šta da ga pitam, garantovano će da zna - i ne samo što će da zna, dokumentovaće nekim izvodima i biti u stanju da o tome predaje ceo školski čas.
 
Cale-Ozbiljan covek nema sta!
Mata-Znam ga veoma dobro,opasan lik
Miki 13991-Mnogo dobar,ima logiku jaku,nekad se zakacimo
banegad-lud ali ima smisla za humor
Zool-decko nema vremena za nas
Markoca-mnogo dobar decko,voli igrice
WhiteNicky-znam ga pre svih vas,posecivao je davno "Video Igre",jedne noci smo ja i on i Master_Chief toliko spamovali sve teme da su htel ida nas banuju
......................................ima ih dosta!
 

Back
Top