latino-americke sapunice

katanac-1.jpg
 
sto ste vi kulturni prema novom clanu :)))))

Nije @Millenita ovo tema za svastaru iako ces dobiti 20ak odgovora dok ne dodje moderator ili administrator .

Evo ja nisam nikad odgledao spansku seriju niti me je ikad privlacila , jedino ponekad bacim oko na KORAK NAPRED
 
Millenita:
Ne postoji osoba koja nije odgledala bar jednu latino-americku sapunicu ili kartko-telenovelu.....Na ovoj temi,mozete raspravljati o njima,razmenjivati klipove i naslovne numere,pljuvati ih i hvaliti....

najiskrenije..nisam nikad pogledao ni jednu epizodu...a ni poslusao neki narodnjak...osim ako nisam bio u prolazu pa se chulo...veoma sam zahvalan Bogu na tome 8-)
 
Millenita:
Ne postoji osoba koja nije odgledala bar jednu latino-americku sapunicu ili kartko-telenovelu.....Na ovoj temi,mozete raspravljati o njima,razmenjivati klipove i naslovne numere,pljuvati ih i hvaliti....
da li bi neko hteo da razmenjuje video klipove popularnih latino sapunica
e imam pun kur... hard tih klipova
sve najjace scene
omiljena mi je ona iz kasandre kad je strina iskopala ochi njojzi
a svastikina jetrva otrovala zaovininog nilskog konja
tragedija
 
Za razliku od nekih ovdje na forumu, ja gledam latino-americke serije ili posebno Meksicke serije za kojim prosto ludujem.Kada vidim onu Meksicku ljepotu... onu zudnju za ljubav... za dodir... za ukus poljubca... pa ko ne bi sve to volio.Iskreno, dosadio mi je Balkanski macoizam, agresivnost u ljubavi itd.U tim serijama sve je prefinjeno malo temperamentno, prikzuje kako covjek moze patiti za ljubav... za voljenu osobu itd.
Mislim da posebno u latino-americkim serijama, hoce da kazu da je u ljubavi sve moguce...ako volis onda mozes imati ljubav i sa osobom koja se ne bi mogla zamisliti u stvarnom zivotu.Kao na primjer ona serija kada otac nije znao da se zabavlja sa djevojkom svoga sina i na kraju djevojka je ostala trudna i pokusala je da to podmetne sinu svog svalera.Mislim, zaista mastovito od strane producenata i reditelja tog projekta.
Posebno meni se doapala "Nevina", koju smtram jednom od najboljih telenovela.Onako opustena prica za mlade i bilo mi je pravo odmaranje gledati tu seriju.
 
Moj si covek David...Jeste da telenovele smatraju dnom dna u umetnickom pogledu,ali super su za opustanje....Pored toga,naucila sam spanski,pa necu da ih olajavam...Florecita je zaista bila slatka....Zar ne ljudi? Priznajte,hajde!
 

Prilozi

  • camilasodi.jpg
    camilasodi.jpg
    24,9 KB · Pregleda: 17
Klon je bila savrsena telenovela. Nije na istom fazonu,a sem toga govori se o razlicitim kulturama i razlicitim nacinima zivota.A i glumacka ekipa je odlicna. Licno, vise volim brazilske serije a moja najomiljenija serija je Kralj Stocara.Gledala sam je 4 puta,a opet bi.Loodillo :-)
Bez obzira sto ih smatraju dnom dna ja sam oduvek volela da ih gledam.Jeste da malo preuvelicavaju stvari i da me ponekad ono vecno plakanje glavne junakinje nervira, ipak ih volim.
A i Maceha je super.Volim Evoru.
 
TELENOVELE NA DVD-U:::
AMOR REAL
ABRAZAME MUY FUERTE
ACAPULCO CUERPO Y ALMA
AMAR OTRA VEZ
BAJO LA MISMA PIEL
CORASON SALVAJE
ESTRAMBOTICA ANASTASIA
EL PRIVILEGIO DE AMAR
ENTRE EL AMOR Y EL ODIO
EL MANANTIAL
HERIDAS DE AMOR
INOCENTE DE TI
LA MUJER DE JUDAS
LAZOS DE AMOR
LA DUENA
LA USURPADORA
LA TORMENTA
MARIA ISABEL
MI DESTINO ERES TU
MADRASTRA-ANOS DESPUES
POR TU AMOR
RUBI
ROSALINDA
TE SIGO AMANDO
TE VOY A ENSENAR A QUERER
i jos puno toga...
LATINO MUZIKA:::
THALIA
NATALIA OREIRO
PABLO MONTERO
GABY SPANIC
i jos mnogo toga...
muzika iz svih telenovela...
VEOMA POVOLJNO!
 

Back
Top