latino-americke sapunice

Ova nova ssnhp je bas po prirucnicima...
Mislim da je u prevodu nema zabave bez dobrih sisa...(paradiso ili tako nesto nema bez dobrih sisa)

I proizvodnja friska 2008 kraj.... gledamo je na kosavi u istom vremenu kad i u USA....
Mada je ne pratim , ali videh da je o klasik sponzorusi....sa ciljem....
Komentari su da su sve cice u toj seriji prelepe....glavna na k i njena mama sigurno jesu....
 
Ja ne gledam te latinske, ali kad prebacujem , nekad naletim na nesto na tv,....e tako sam odgledao nekoliko Beti kolumbijskih i jeste mi najbolja, jer sam odgledao pola ili jednu americku , a i onu hrvatsku jednu ili dve....

Ovu ssnhp ili sponzoruse , kako su je ovde preveli sam video zbog DreamTeam serije, i super mi je glavna glumica i mama, i onda videh da je sveza proizvodnja i da NBS ili NBC hoce da pravi americku verziju iste, a orginal je star samo nekoliko meseci, pa mi je to privuklo paznju....
 
Gledalo se nekad davno.☺
Sve je pocelo sa Rosom Salvahe.
To je bila najgluplja serija koju sam gledala,ali sam ipak gledala.Trajala je nesto kratko,a cak ni glavna glumica nije bila neka ljepotica.Ne sjecam se o cemu se radilo,ali kraj je bio srecan,svakako.
Sledeca je bila "Kasandra".Posle nje je pocela masovnost "spanskih"serija.
Medjutim,mora se priznati da je ipak bila interesantna i drugacija od onih serija koje smo do tada gledali.Posle nje sam gledala "Ljovisnu","Esmeraldu","Zlobnicu","Marisol"i mislim da nisam vise nijednu.☺
U nekoj od njih je bio Hose Armando ,mora se priznati da je bio stvarno zgodan,a i zenske glumice nisu zaostajale u ljepoti.Izbor glumaca i zapleti tipa da na kraju otkrijes da si sam sebi otac su doprinijeli popularnosti ovih serija.
Sve to se na kraju preraste i mislim da je proslo vise od dvije decenije kako nijednu vise nisam gledala.
Ali ako mislite da su latinoamericke sapunice najgore...nisu...Najgore su indijske...Njih ko gleda treba dobiti zlatnu medalju za strpljenje.☺
 

Back
Top