Raskid ili ne

lucia4

Početnik
Poruka
13
Da li mozete pomoci?!!!!!!
Heeelllppp meeeeee.............
Raskinula sam sa momkom prije mjesec dana...i od toga jednostavno ne mogu da zivim a kamo li da komuniciram.....Rekla sam mu neke rijeci koje nisam trebala(jezik mi je bio brzi od pameti)....Bilo sam sa njim dvije godine, prosli smo nesto sto bilo tko je prosao....Zovem ga, saljem poruke, ali nece da cuje za mene....KAze da je trenutno kao razbijena casa....A ja sam u bippppp................... :( :-(
 
Ali nece da me vidi, pitam ga da izadjemo ali nece ......Poslala sam mu pismo, pa cekam reakciju...Mislim da odem na posao da ga vidim za par dana( posto je na godisnji do utorka)...Samo hoce da prica sa mnom poslovno....Da li to znaci da mu treba vremena? Da vise ne spominjem nase vidjenje? Da ga malo ostavim? Kada ga pitam da izadjemo samo prijateljski, necccceeeee :sad: Sta vi mislite?
 
lucia4:
Ali nece da me vidi, pitam ga da izadjemo ali nece ......Poslala sam mu pismo, pa cekam reakciju...Mislim da odem na posao da ga vidim za par dana( posto je na godisnji do utorka)...Samo hoce da prica sa mnom poslovno....Da li to znaci da mu treba vremena? Da vise ne spominjem nase vidjenje? Da ga malo ostavim? Kada ga pitam da izadjemo samo prijateljski, necccceeeee :sad: Sta vi mislite?

Malo se primiri..Posle dve godine ni njemu nije sve jedno...Sad je u boljoj poziciji jer ga
ti juriš..Pusti ga jedno 5-6 dana pa mu napravi sačekušu ispred kuće...Najbolje je to
uraditi u 4 oka...Zahebi pisanje i poruke..Gubiš energiju..
 
Pa, sto da radim kada ga bas volim, i kada bih sve uradila za njega.....Znam da i on mene voli, ali ne moze od svog ponosa!!!!Vidjecu se sa njim u utorak( na poslu)....Zar je teko reci oprosti kada tu osobu najvise volis? Samo su u pitanju rijeci..... :sad: :-(
 
lucia4:
Pa, sto da radim kada ga bas volim, i kada bih sve uradila za njega.....Znam da i on mene voli, ali ne moze od svog ponosa!!!!Vidjecu se sa njim u utorak( na poslu)....Zar je teko reci oprosti kada tu osobu najvise volis? Samo su u pitanju rijeci..... :sad: :-(
Pripazi se ako mu radi ponos..
 
lucia4:
Pa, sto da radim kada ga bas volim, i kada bih sve uradila za njega.....Znam da i on mene voli, ali ne moze od svog ponosa!!!!Vidjecu se sa njim u utorak( na poslu)....Zar je teko reci oprosti kada tu osobu najvise volis? Samo su u pitanju rijeci..... :sad: :-(

Forget it...Simple...
 
lucia4:
Da li mozete pomoci?!!!!!!
Heeelllppp meeeeee.............
Raskinula sam sa momkom prije mjesec dana...i od toga jednostavno ne mogu da zivim a kamo li da komuniciram.....Rekla sam mu neke rijeci koje nisam trebala(jezik mi je bio brzi od pameti)....Bilo sam sa njim dvije godine, prosli smo nesto sto bilo tko je prosao....Zovem ga, saljem poruke, ali nece da cuje za mene....KAze da je trenutno kao razbijena casa....A ja sam u bippppp................... :( :-(
Slaba nafaka! Trebala si razmisliti prije nego si mu rekla ono što ne misliš! Ako si jednom rekla ono što ne misliš... kako da zna sledeci put kada mu kažeš nešto da li ti to misliš ili ne...???
 
alexb:
Slaba nafaka! Trebala si razmisliti prije nego si mu rekla ono što ne misliš!

Једино је зјбно ако је рекла оно што мисли (у смислу може да пређе преко тога, али јој излетело)...мушки понос је гадна ствар. Сујета. :roll: Готово као женска...:roll:
 
Ljuba82:
Једино је зјбно ако је рекла оно што мисли (у смислу може да пређе преко тога, али јој излетело)...мушки понос је гадна ствар. Сујета. :roll: Готово као женска...:roll:
:) Ispeci pa reci deci! :)
tajson7:
ja sam preterao... ali to su samo reči....
U pravu si! Može da mi kaže šta hoće neko do koga mi nije stalo! Da me ispljuje najstrašnije... I to ću da iskuliram bez problema ... Ne dotiče me puno! To su samo rječi! Međutim kada to kaže neko do koga mi je stalo... neko sa kim sam npr u vezi...oooo to ni slučajno nisu "samo rječi"!
 
lucia4:
Da li mozete pomoci?!!!!!!
Heeelllppp meeeeee.............
Raskinula sam sa momkom prije mjesec dana...i od toga jednostavno ne mogu da zivim a kamo li da komuniciram.....Rekla sam mu neke rijeci koje nisam trebala(jezik mi je bio brzi od pameti)....Bilo sam sa njim dvije godine, prosli smo nesto sto bilo tko je prosao....Zovem ga, saljem poruke, ali nece da cuje za mene....KAze da je trenutno kao razbijena casa....A ja sam u bippppp................... :( :-(

А јеси пробала са ''ИЗВИНИ''?
 
... od svega, mene najvishe zanima shta si mu to pa rekla?!, a da je njega toliko povredilo, a da josh to nisi ni mislila, a da je on, posle dve godine, pomislio da govorish istinu...
misterija.
mozzda sam preterala. ne zahtevam odgovor... ja to chisto onako...
 

Back
Top