ko su u stvari bica zvana - moderatori?

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxa...

lav se ne rachuna.... on se plashi zhenskih bitja...
baffle.gif




pogotovu hakerki
 
Lilu:
Pa to je zemaljskih 20 minuta! Jel znas da na Zemlji ima bica kojima orgazam traje 20 minuta? Zemljani ih zovu svinjama... Tako pogrdan naziv za tako plementia stvorenja... A ima i bica koja se pare i do 50 puta dnevno.... zovu ih lav...............................607?

He,he............od cele te price ostali su eventualno vikendi...................mada je i to retko............volim i ja tebe................
 
banegad:
shinodo nikada neces postati moderator jer nisi yebeni drkadzija
ti si ono lokalni gotivac
ja kad sam vido sta su neki moderatori pisali dok jos to nisu postali ovoga mi krsta hteo sam sebi od muke da odsecem penis
sad se trude da zavedu red a nemaju pojma
sta podrazumevas pod tim "yebeni drkadzija"? :)
Ma ja ocu bre da budem mood na Pancevu, tu ima u proseku 5-10 postova na dan, mozda misle da to tamo ne treba.. :roll:
 
Moderatorima nije lako! :roll: Treba smiriti uzavrele hormone, ugasiti ''vatru'', razumeti trenutno neraspoloženje, nesrećno zaljubljene, sprečiti frustracije, i usmeriti one koji iz čistog zezanja miniraju svaku temu. :shock:
Nekada sam mislila da su tu samo da bi diktirali strogoću, ali, sada im ''skidam kapu!''
Ako smem, izdvojila bih ''Ćaleta'', sve konflikte rešava na jedan opušten i duhovit način! 8)
Devojke-moderatrori, svaka čast, uvek ste na pravom mestu, u pravo vreme! ;) :)
Lepo je družiti se sa vama; idemo dalje, u nove forumaške ''pobede!'' :-D :arrow:
 

Back
Top