ko su u stvari bica zvana - moderatori?

Има разних врста...

1.Фрустрирани дебили,иживљавају се над свиома
2.Болесни паћеници,којима је брисае порука све у животу
3.Сасвим ОК људи,који су и некад били обични корисници,али су осетили потребу да помогну.

Скоро сви с Крсте спадају под бр.3.Скоро сви...
 
kikiriki...kokice
...kikiriki...zjalice...
bonda...bonda....
navali narode...prodajem orginalnu kolekciju kandzi, oproshtajna pisma i
ochajnichke urlike u limenci, banovanih...extra roba...jeftino
za one koji vole raritet ogranichena ponuda: vlasi kose nakon cheshljanja najpoznatijih moderatora, potroshene dezodoranse koje su bacali tokom leta/zime 2069, korishtene papirne maramice sa lichnim pechatom, presovane ribice iz njihovih akvarijuma, koje su crkle pririodnom smrcu...i josh puuuno artikala...narode navali...orginaaaaaaalna robaaaa
cijena prava sitnica...uplata unaprijed
Gljiva Ala Chachkam Mechku A ? Joj, zjale mi ne daju mira :smile:
 
VragoIasta Amfibija:
Imaju 11 prstiju na rukama...
onaj inco je bio najuobrazeniji,hvala bogu pa ga vise nema...(kandidovao se za predsednika ulice pa je zauzet kampanjom)

inace ostali su super,bas su mi pomogli par puta ( banovali nekog i tako...) :mrgreen:
E,VA...i meni su pomogli...BAS.
Jos ne mogu da im zaboravim ...ne znam ni kako da im se oduzim.Sta da im poklonim...itd. He he he!
 
Miki 13991:
Има разних врста...

1.Фрустрирани дебили,иживљавају се над свиома
2.Болесни паћеници,којима је брисае порука све у животу
3.Сасвим ОК људи,који су и некад били обични корисници,али су осетили потребу да помогну.

Скоро сви с Крсте спадају под бр.3.Скоро сви...
znaci 'oces da kazes da staronja ne spada tu??!! znao sam...
 
Lilu:
Izvini Cale, ali moram da cujem sta je bilo sa moderatorima sa Andromede! Nastavi Milance kad te molim... sutra... prekosutra... samo nastavi :)

P.s. ja sam se tamo rodila... a ovde sam dosla jer su me lovili lazljivi Romulanci, hteli su da se pare samnom... 37 godina... zamisli?

37 godina........ strashno.....

a jel mislish da bi mogli ti missim sa Andromede da izdrshe toliko :roll:
 

Back
Top