popularnost ctonog tenisa

Garwor:
steta, a sport zahteva veoma mala ulaganja, bar za rekreativno bavljenje. Kupis jedan reket od 1000 dinara i traje ti par godina, menjas samo loptice.

To je bilo super kad su bile restrikcije struje, svachega smo se igrali, pa i stonog tenisa.A i kad nije bilo restrikcija igrali smo se stonog tenisa.Kupili smo dva reketa i mnogo loptica zato shto su stalno pucale.
 
MISLIM DA JE STVAR SAMO U MEDIJIMA.SLEDECE GODINE JE EVROPSKO U BEOGRADU PA CE MO VIDETI.BAVIM SE OVIM SPORTOM PA ME INTERESUJE STA MISLITE.IMA DA SE IGRA U BEROGRADU AKO VAS INTERESUJE MOGU DA VAS UPUTIM.DODUSE PROFESIONALNI SU KLUBOVI ALI RESICEMO PROBLEM.I ODBOJKA JE BILA SKORO ZABORAVLJENA A EVO SAD DRMAJU.
 
gresis.u nemackoj na primer je na utakmicama i po pet sest hiljada gledalaca.finale svetskog u bremenu je pratilo 14000 gledalaca.u francuskoj isto tako.mnogi moji drugari igraju na zapadu za pristojnu lovu.ovde fudbal pa ostali a oni najgore rezultate.
 
Da, ali fudbal i u nemackoj je garant medijski 10 puta zastupljeniji od tenisa. ali oni su malo samosvesniji od nas, gledaju ono sto im se svidja. a mi samo ono sto se reklamira na tv-u, jer sve ostalo nije in.
Bio sam ranijih godina par puta u Pioniru da gledam ProTour turnire, mislim da nije bilo vise od 1000 gledalaca u finalu, da ne pominjem kvalifikacije. A najjaci svetski igraci dosli. Bruka.
A usput, hoce li biti skoro nekih stonoteniskih meceva u Sumicama?
 
Mislim da u Sumicama imas neku skolu stonog tenisa, bar je bila u poslednjih godinu dana. Pretpostavljam da tu idu samo deca, ali, nadji par ortaka i ubedi ih da trenirate zajedno, treneri garant nece ostati ravnodusni na pare.
 

Back
Top