sta da se misli o ovoj interesantnoj temi

meni jedna stvar nije jasna: zasto tipovi lupaju previse glavu zbog gluposti? ako nadjes neku super osobu to je ok. sad zasto ona nije iskusnija i sl. su skroz debilna pitanja!!!

jednostavno, nece da fura sa budalama! stvarno nema niceg glupljeg nego biti u vezi samo da bi bio sa nekim. moja najbolja drugarica je na maturskoj nasla prvog decka i od tad je prosetala nekoliko njih i mnogo je bolje prosla od mene koja sam do 17 promenila nekoliko gubitnika.

i jos nesto: ako ti se posreci i budes u vezi sa njom /sto joj ne zelim!/ ne laskaj sebi!!! nisi ti nista posebno, nego si jednostavno imao srece
 
Al te isprozivase ove zenske...
ali jes da ti je pitanje malo bezveze.Pa sta ako je nevina sa 17,to nije cudno,cudno je zasto devojke nisu nevine sa 15.
Ali ajde da ti kazem svoje misljenje...
Mozda nije naisla na pravu osobu,nije imala prilike,malo je patrijahalnije vaspitana,meni to nije cudno,nego svaka cast toj devojci.
 
vanjaa:
Alek:
evo ovako:znam devojku sa neta-pametna je,dobra je,zabavna i interesantna.ali,nikad nije imala dečka(17god.),što je ipak malo čudno.interesuje me šta vi mislite šta je razlog.

ZATO STO SU SVI MUSKARCI KRETENI, BUDALE, IZKOMPLEKSIRANI, LAZOVCINE, NEZRELI, GLUPIIII


Ovako, ovo je za Aleka
Reci ti nama lepo sta ti je tu cudno? Zato sto se klinke danas satiru od k**** pa ti cudno sto si nasao jednu koja odskace od gomile?? Sve u svoje vreme, mozda devojka jednostavno nije spremna da ima decka.


Ovo je za Vanju

Ne znam sta se tebi desilo , ali zar ne mislis da je vreme da oladis kapislu i ides dalje? Usmeri taj tvoj bes na sopstveno ozdravljenje , veruj mi ima divnih muskaraca koji zasluzuju svu paznju neznost i ljubav ovog sveta. Mislim stvarno mi je zao ako ti se desilo nesto ruzno ali nemoj da ih trpas sve u isti kos, nisu svi to zasluzili.
 
Alek:
evo ovako:znam devojku sa neta-pametna je,dobra je,zabavna i interesantna.ali,nikad nije imala dečka(17god.),što je ipak malo čudno.interesuje me šta vi mislite šta je razlog.
Hajde mi samo pojasni sta je ovde cudno!Ima vec 17 leta i nije imala decka?TO?
Mislim da si ovo pitanje odalamio iz nekih svojih frustracija.Sta bi tu moglo biti cudno pitam se.Kad bi bio iskren prema sebi,lako bi dosao do zakljucka da ni ti, bez obzira na sve,nisi imao nesto ozbiljno, u tom periodu.Mala jos nije nasla ni sebe u potpunosti..decko je nesto, sto podrazumeva nesto vise od tvog komentara.Ti me ubedi da nije tako...
 
I ja sam prvu PRAVU devojku imao sa 17 godina i nije to nista strasno , ustvari sve sto je ranije od toga ne valja... a to sto nikad nije imala decka moze svasta da znaci ... il je stidljiva , il nije nasla pravog ili je budala neka, ili je ruzna.... ali s obzirom da bleji po internetu pretpostavljam da je ovo zadnje... :twisted: :!:
 
APOLON:
I ja sam prvu PRAVU devojku imao sa 17 godina i nije to nista strasno , ustvari sve sto je ranije od toga ne valja... a to sto nikad nije imala decka moze svasta da znaci ... il je stidljiva , il nije nasla pravog ili je budala neka, ili je ruzna.... ali s obzirom da bleji po internetu pretpostavljam da je ovo zadnje... :twisted: :!:


Ne kapiram.... Zasto mislis da mi sto "blejimo" po internetu smo ruzne???!!!???? Odakle ti taj podatak, zivo me zanima!
 
APOLON:
I ja sam prvu PRAVU devojku imao sa 17 godina i nije to nista strasno , ustvari sve sto je ranije od toga ne valja... a to sto nikad nije imala decka moze svasta da znaci ... il je stidljiva , il nije nasla pravog ili je budala neka, ili je ruzna.... ali s obzirom da bleji po internetu pretpostavljam da je ovo zadnje... :twisted: :!:

Apolone , srce moje , kad si nam ti takav Apolon sta radis sa nama ruznima pa blejis po netu , a? :!:
 
vanjaa:
Alek:
evo ovako:znam devojku sa neta-pametna je,dobra je,zabavna i interesantna.ali,nikad nije imala dečka(17god.),što je ipak malo čudno.interesuje me šta vi mislite šta je razlog.

ZATO STO SU SVI MUSKARCI KRETENI, BUDALE, IZKOMPLEKSIRANI, LAZOVCINE, NEZRELI, GLUPIIII

Elem, ja kao svaki savremen muškarac ne bi trebao da se kačim sa klinkama na raznorazne gluposti... ali...
TI MALA GADURO, KO TI DAJE PRAVO DA GENERALIZUJEŠ CEO MUŠKI ROD I KITIŠ IM TE GLUPE PRIDEVE (koje verovatno tebi priliče) ZBOG TVOJIH BESOVA, kako neko pametan reče ovde, IDI BRE KOD PSIHIJATRA PA SE LEČI, NE MALTRETIRAJ OVAJ POŠTENI MUŠKI SVET!!! TAČKA.
 
dr T:
vanjaa:
Alek:
evo ovako:znam devojku sa neta-pametna je,dobra je,zabavna i interesantna.ali,nikad nije imala dečka(17god.),što je ipak malo čudno.interesuje me šta vi mislite šta je razlog.

ZATO STO SU SVI MUSKARCI KRETENI, BUDALE, IZKOMPLEKSIRANI, LAZOVCINE, NEZRELI, GLUPIIII

Elem, ja kao svaki savremen muškarac ne bi trebao da se kačim sa klinkama na raznorazne gluposti... ali...
TI MALA GADURO, KO TI DAJE PRAVO DA GENERALIZUJEŠ CEO MUŠKI ROD I KITIŠ IM TE GLUPE PRIDEVE (koje verovatno tebi priliče) ZBOG TVOJIH BESOVA, kako neko pametan reče ovde, IDI BRE KOD PSIHIJATRA PA SE LEČI, NE MALTRETIRAJ OVAJ POŠTENI MUŠKI SVET!!! TAČKA.

I da dopunim...... verovatno samo na qu... misliš pa muški beže od tebe, popela bi se i na jadnog ajfela kad bi mogla.... samo ti je to u glavi a muški ti ne daju pa ih mrziš, prosto ko pasulj......
 
APOLON:
I ja sam prvu PRAVU devojku imao sa 17 godina i nije to nista strasno , ustvari sve sto je ranije od toga ne valja... a to sto nikad nije imala decka moze svasta da znaci ... il je stidljiva , il nije nasla pravog ili je budala neka, ili je ruzna.... ali s obzirom da bleji po internetu pretpostavljam da je ovo zadnje... :twisted: :!:

Ti, bre brate, izgleda da si svoj na svome.....
Toliko ga bre voliš, da bi se na svoj rođeni natako, tim jadnim ovčicama ne bi ni milimetar ostavio :lol:
APOLONČINO JEDNA BEZOBRAZNA!!!
 
vila_raviojla:
vanjaa:
Alek:
evo ovako:znam devojku sa neta-pametna je,dobra je,zabavna i interesantna.ali,nikad nije imala dečka(17god.),što je ipak malo čudno.interesuje me šta vi mislite šta je razlog.

ZATO STO SU SVI MUSKARCI KRETENI, BUDALE, IZKOMPLEKSIRANI, LAZOVCINE, NEZRELI, GLUPIIII


Prvo, nachin prozivanja nije za forum, nego za ulicu...Drugo, dechurlijo, nije teshko biti fin..
 
malecka:
meni jedna stvar nije jasna: zasto tipovi lupaju previse glavu zbog gluposti? ako nadjes neku super osobu to je ok. sad zasto ona nije iskusnija i sl. su skroz debilna pitanja!!!

jednostavno, nece da fura sa budalama! stvarno nema niceg glupljeg nego biti u vezi samo da bi bio sa nekim. moja najbolja drugarica je na maturskoj nasla prvog decka i od tad je prosetala nekoliko njih i mnogo je bolje prosla od mene koja sam do 17 promenila nekoliko gubitnika.

i jos nesto: ako ti se posreci i budes u vezi sa njom /sto joj ne zelim!/ ne laskaj sebi!!! nisi ti nista posebno, nego si jednostavno imao srece
ma neda broj telefona
 
vanjaa:
Alek:
evo ovako:znam devojku sa neta-pametna je,dobra je,zabavna i interesantna.ali,nikad nije imala dečka(17god.),što je ipak malo čudno.interesuje me šta vi mislite šta je razlog.

ZATO STO SU SVI MUSKARCI KRETENI, BUDALE, IZKOMPLEKSIRANI, LAZOVCINE, NEZRELI, GLUPIIII
Vanja ne leci svoje komplekse nad celim muskim rodom!!! JASNO! Nisam se nesto preterano uvredio tvojom konstatacijom nego tvojim stavom prema "jacem" polu. Pozdrav :roll: :roll:
 
Donald Duck:
rastamann:
Donald Duck:
Mislim da sam pre dobio iskljucenje na dva minuta, ok zuti karton i nije tako loshe!

To je zato shto sam lepo ustao....shalim se naravno...Ovde nema potrebe za banom...
Pozdrav
Znaci leva noga je iskljucena za danas, pa brate u grad po ribicu!

Treba ona da dodje za pola sata...heheh
 

Back
Top