sta da se misli o ovoj interesantnoj temi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: sta da se misli o ovoj interesantnoj temi

Alek
    Guest

Podrazumevano sta da se misli o ovoj interesantnoj temi

evo ovako:znam devojku sa neta-pametna je,dobra je,zabavna i interesantna.ali,nikad nije imala dečka(17god.),što je ipak malo čudno.interesuje me šta vi mislite šta je razlog.

Guest

Podrazumevano

mozda je mnogo ruzna

vanjaa
    Guest

Podrazumevano Re: sta da se misli o ovoj interesantnoj temi

Citat Original postavio Alek
    evo ovako:znam devojku sa neta-pametna je,dobra je,zabavna i interesantna.ali,nikad nije imala dečka(17god.),što je ipak malo čudno.interesuje me šta vi mislite šta je razlog.
    ZATO STO SU SVI MUSKARCI KRETENI, BUDALE, IZKOMPLEKSIRANI, LAZOVCINE, NEZRELI, GLUPIIII

malecka
    Guest

Podrazumevano

meni jedna stvar nije jasna: zasto tipovi lupaju previse glavu zbog gluposti? ako nadjes neku super osobu to je ok. sad zasto ona nije iskusnija i sl. su skroz debilna pitanja!!!

jednostavno, nece da fura sa budalama! stvarno nema niceg glupljeg nego biti u vezi samo da bi bio sa nekim. moja najbolja drugarica je na maturskoj nasla prvog decka i od tad je prosetala nekoliko njih i mnogo je bolje prosla od mene koja sam do 17 promenila nekoliko gubitnika.

i jos nesto: ako ti se posreci i budes u vezi sa njom /sto joj ne zelim!/ ne laskaj sebi!!! nisi ti nista posebno, nego si jednostavno imao srece

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Al te isprozivase ove zenske...
    ali jes da ti je pitanje malo bezveze.Pa sta ako je nevina sa 17,to nije cudno,cudno je zasto devojke nisu nevine sa 15.
    Ali ajde da ti kazem svoje misljenje...
    Mozda nije naisla na pravu osobu,nije imala prilike,malo je patrijahalnije vaspitana,meni to nije cudno,nego svaka cast toj devojci.

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Slažem se da je pitanje potpuno glupo. Trebalo bi da bude normalno da se devojke ne daju makar kome i da biraju društvo. Ja sam prvog dečka imala tek sa 19 i nisam se pokajala.

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio vanjaa
    ZATO STO SU SVI MUSKARCI KRETENI, BUDALE, IZKOMPLEKSIRANI, LAZOVCINE, NEZRELI, GLUPIIII

Ovako, ovo je za Aleka
    Reci ti nama lepo sta ti je tu cudno? Zato sto se klinke danas satiru od k**** pa ti cudno sto si nasao jednu koja odskace od gomile?? Sve u svoje vreme, mozda devojka jednostavno nije spremna da ima decka.

Ovo je za Vanju

Ne znam sta se tebi desilo , ali zar ne mislis da je vreme da oladis kapislu i ides dalje? Usmeri taj tvoj bes na sopstveno ozdravljenje , veruj mi ima divnih muskaraca koji zasluzuju svu paznju neznost i ljubav ovog sveta. Mislim stvarno mi je zao ako ti se desilo nesto ruzno ali nemoj da ih trpas sve u isti kos, nisu svi to zasluzili.

Guest

Hajde mi samo pojasni sta je ovde cudno!Ima vec 17 leta i nije imala decka?TO?
    Mislim da si ovo pitanje odalamio iz nekih svojih frustracija.Sta bi tu moglo biti cudno pitam se.Kad bi bio iskren prema sebi,lako bi dosao do zakljucka da ni ti, bez obzira na sve,nisi imao nesto ozbiljno, u tom periodu.Mala jos nije nasla ni sebe u potpunosti..decko je nesto, sto podrazumeva nesto vise od tvog komentara.Ti me ubedi da nije tako...

APOLON
    Guest

Podrazumevano ...

I ja sam prvu PRAVU devojku imao sa 17 godina i nije to nista strasno , ustvari sve sto je ranije od toga ne valja... a to sto nikad nije imala decka moze svasta da znaci ... il je stidljiva , il nije nasla pravog ili je budala neka, ili je ruzna.... ali s obzirom da bleji po internetu pretpostavljam da je ovo zadnje...

Poznat
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ...

Citat Original postavio APOLON
    I ja sam prvu PRAVU devojku imao sa 17 godina i nije to nista strasno , ustvari sve sto je ranije od toga ne valja... a to sto nikad nije imala decka moze svasta da znaci ... il je stidljiva , il nije nasla pravog ili je budala neka, ili je ruzna.... ali s obzirom da bleji po internetu pretpostavljam da je ovo zadnje...

Ne kapiram.... Zasto mislis da mi sto "blejimo" po internetu smo ruzne???!!!???? Odakle ti taj podatak, zivo me zanima!

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: ...

Apolone , srce moje , kad si nam ti takav Apolon sta radis sa nama ruznima pa blejis po netu , a?

dr T
    Guest

Podrazumevano a šta da se misli o iskompleksiranoj osobi

Elem, ja kao svaki savremen muškarac ne bi trebao da se kačim sa klinkama na raznorazne gluposti... ali...
    TI MALA GADURO, KO TI DAJE PRAVO DA GENERALIZUJEŠ CEO MUŠKI ROD I KITIŠ IM TE GLUPE PRIDEVE (koje verovatno tebi priliče) ZBOG TVOJIH BESOVA, kako neko pametan reče ovde, IDI BRE KOD PSIHIJATRA PA SE LEČI, NE MALTRETIRAJ OVAJ POŠTENI MUŠKI SVET!!! TAČKA.

super kurajber II
    Guest

Podrazumevano Re: a šta da se misli o iskompleksiranoj osobi

Citat Original postavio dr T
    Elem, ja kao svaki savremen muškarac ne bi trebao da se kačim sa klinkama na raznorazne gluposti... ali...
    TI MALA GADURO, KO TI DAJE PRAVO DA GENERALIZUJEŠ CEO MUŠKI ROD I KITIŠ IM TE GLUPE PRIDEVE (koje verovatno tebi priliče) ZBOG TVOJIH BESOVA, kako neko pametan reče ovde, IDI BRE KOD PSIHIJATRA PA SE LEČI, NE MALTRETIRAJ OVAJ POŠTENI MUŠKI SVET!!! TAČKA.
    I da dopunim...... verovatno samo na qu... misliš pa muški beže od tebe, popela bi se i na jadnog ajfela kad bi mogla.... samo ti je to u glavi a muški ti ne daju pa ih mrziš, prosto ko pasulj......

Super kurajber II
    Guest

Podrazumevano Svoj na svome

Ti, bre brate, izgleda da si svoj na svome.....
    Toliko ga bre voliš, da bi se na svoj rođeni natako, tim jadnim ovčicama ne bi ni milimetar ostavio
    APOLONČINO JEDNA BEZOBRAZNA!!!

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

[quote="vila_raviojla"]

Prvo, nachin prozivanja nije za forum, nego za ulicu...Drugo, dechurlijo, nije teshko biti fin..

zeka
    Guest

Podrazumevano op

Citat Original postavio malecka
    meni jedna stvar nije jasna: zasto tipovi lupaju previse glavu zbog gluposti? ako nadjes neku super osobu to je ok. sad zasto ona nije iskusnija i sl. su skroz debilna pitanja!!!

jednostavno, nece da fura sa budalama! stvarno nema niceg glupljeg nego biti u vezi samo da bi bio sa nekim. moja najbolja drugarica je na maturskoj nasla prvog decka i od tad je prosetala nekoliko njih i mnogo je bolje prosla od mene koja sam do 17 promenila nekoliko gubitnika.

i jos nesto: ako ti se posreci i budes u vezi sa njom /sto joj ne zelim!/ ne laskaj sebi!!! nisi ti nista posebno, nego si jednostavno imao srece
    ma neda broj telefona

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Vanja ne leci svoje komplekse nad celim muskim rodom!!! JASNO! Nisam se nesto preterano uvredio tvojom konstatacijom nego tvojim stavom prema "jacem" polu. Pozdrav

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Forumashi, zuti karton, imate privatne poruke za svadju, ne ovde.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

O, pa i ovdje smo dobili moderatora... :shock:
    Lijepo, lijepo... 8)

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Hvala gazda na toploj dobrodoshlici...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Mislim da sam pre dobio iskljucenje na dva minuta, ok zuti karton i nije tako loshe!

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Citat Original postavio Donald Duck
    Mislim da sam pre dobio iskljucenje na dva minuta, ok zuti karton i nije tako loshe!
    To je zato shto sam lepo ustao....shalim se naravno...Ovde nema potrebe za banom...
    Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio rastamann
    To je zato shto sam lepo ustao....shalim se naravno...Ovde nema potrebe za banom...
    Pozdrav
    Znaci leva noga je iskljucena za danas, pa brate u grad po ribicu!

djoakim
    Guest

Podrazumevano

zato sto se muskarci plase takvih devojaka i jos ako je lepa razlog vise

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Citat Original postavio rastamann
    Pozdrav
    Znaci leva noga je iskljucena za danas, pa brate u grad po ribicu!
    Treba ona da dodje za pola sata...heheh

Slične teme

1. sta mislite o temi...
    Autor batka_mija u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.12.2006., 14:11
  2. A sto ima toliko malo posetilaca na ovoj temi?
    Autor alex_cool u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.08.2004., 00:10
  3. NE TRAZITE U OVOJ TEMI CRACKOVE- bicete obrisani
    Autor macaktosa u forumu Softver
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.10.2003., 22:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku