Nemačka kultura i drugo

Unerweislich

Početnik
Poruka
28
Hteo bih da razmenimo iskustva i znanje o nemačkoj:

- kulturi,
- arhitekturi,
- narodu u sociološkom i drugom pogledu,
- načinu života,
- politici,
- istoriji i slično.

Lično, govorim osrednje nemački i učim ga. Imam zeta koji je nemac, a oženjen mojom rođakom i žive u Baden-Württembergu, Nemačkoj. Student sam i učlanjen u Goethe-Institutu u Beogradu. Ozbiljno nameravam da tamo upišem postdiplomske studije na polju Arhitekture i Urbanizma.

Nadam se da će se ovom forumu priključiti i osobe koje žive, studiraju ili su bile u Nemačkoj.
 
Gojko_Klickovic:
poslao bi ja vas malo u rat....ali ne onaj na kosovu za pichkice vec pravi u bosni...da mudzama da se borite po bosanskim vrletima...

alo bre , nisu ovde teme o ratu .... ja nisam ni vojsku sluzio :))))) gledao sam samo rat u americkim filmovima, a @Supertajni je zakasnio vozom u kasarnu tako da nisi zanimljiv s tim temama, ako nemas nesto pametno da pises zamolio bih te da prosetas malo 8)
 
whitenicky:
alo bre , nisu ovde teme o ratu .... ja nisam ni vojsku sluzio :))))) gledao sam samo rat u americkim filmovima, a @Supertajni je zakasnio vozom u kasarnu tako da nisi zanimljiv s tim temama, ako nemas nesto pametno da pises zamolio bih te da prosetas malo 8)

alo djechache gledash puno filmova...bash me zanima kako bi se ponashao u pravoj borbi...zechicu mali...:))))))))))
 

Back
Top