Zurka?

xpforswodniw

Zainteresovan član
Poruka
392
Ovako,

Starci mi idu na more za otprilike 2-3 sedmice. Pa posto ja ostajem sam u kuci, planiram da organizujem zurku za svoje drustvo. Pa posto to da sada nisam radio, mislio sam da ce mi clanovi ovog foruma pomoci da organizujem zurku, koja ce me pokazati u dobrom svjetlu.
 
>>>Prakticno cijela kuca, osim naravno nekoliko soba. A sto se tice kvadrature, dole je veliki dnevni boravak, 3X8 m. Ima dosta prostora za sve, veliko dvoriste, i sa prednje i sa zadnje strane kuce, hodnik.. Sprat-raspolozive 3 sobe. Dvije sobe zajedno su velike kao dnevni boravak. Imam dobro ozvucenje, dobar odabir muzike. Sad nezam koliko bih gostiju mogao primiti?
 
Brate, pa o tvojo žurci će da se nadaleko priča.:lol: Moj ortak je u jednosobno stan strpao 78-oro, što znači da će kod tebe moći da se nagura...:lol:
Prvo sve stvari koje ne želiš da ti neko sje.be smesti u sobu koju ćeš ZAKLJUČATI. Smotaj tepihe, sve lepo raskloni,.... i reci da je rođendan povod žurke, a kao poklone mogu da ti donose piće, tako ćeš i uštedeti prilikom nabavke.:lol:
 
xpforswodniw:
Recimo koja muzika, kakvo pice, kakav razmjestaj?


Sklanjaj bukvalno sve , tepihe narocito ...samo parket da ostane ili beton sta imas , neki stol na koji postavi neki carsaf cisto da se ne unisti , muzika zavisno od tipova ljudi koje zoves, ja slusam HIPHOP ali na zurci moras da pustis narodnu muziku :CECU, SEKU ALEKSIC... i tako te nove jer to masa obozava . U kupatilu sve skloni i zakljucaj u jednu sobu jer ces posle da ribas sve zivo tako da kad budu povracali da ne naprave haos. Prostor okiti balonima i imas one sijalice u boji , zelim lep provod !!:wink:
 
xpforswodniw:
Razumio sam, hvala svima na pomoci. Ako Vam jos nesto padne na pamet, dopisite.

E da setio sam se : obavezno da uzmes plasticne case u prodavnici i neke plasticne tanjirice za grickalice , cips ,smoki, grisine .... alkohol i sokove najbolje da kupis u podrumu p i c a jer tamo je najjeftinije, uzmes ono sto otprilike vecina pije , pivo, vodka, pelinkovac, vinjak, belo vino , crno vino , kisela voda , sokove uzmes gazirane boli te uvo jer neko voli ono ili ovo :wink:
 
xpforswodniw:
A koliko bi zabava trebala da traje? Od kada do kad?
Dobro se odmori pred žurku, zato što će ti biti potrebno dosta snage da sve to počistiš, opereš, pobacaš,... Najbolje je da iscimaš nekoga ko je sa strane, pa da ti pomaže u zamenu za prenoćište. Ako to budu bile neke ribe, možda ti bude još bolje.
Ono što je najvažnije, treba da se pomiriš sa tim da će ljudi bezuslovno praviti sranja i da tu ne možeš ništa da uradiš, ada ti ne propadne žurka. Popijh nešto, opusti se i uživaj u žurci, posle ćeš već čistiti.;)
 
Najprije hvala svima. Moram da priznam da ste me iznenadili ovako brojnim i opsirnim odgovorima, ali jos jednom hvala puno.

PS ako bude zurke sve cu da slikam i da postavim na forum.
 

Back
Top