MENJAM ZENU!!!!!

  • Začetnik teme Mirka šizika
  • Datum pokretanja
M

Mirka šizika

Gost
Ma da li ste gledali, tu nenadmasnu glupost?
Pa 48 sati svadba mi dodje kulturno-obrazovni program u odnosu na ovo...
Ja sam zgranuta!
Mislim da od ovog nema gore... :shock:
 
STRASNO !!! Mislim, smesan je reality, nije los ali gde nadjose one imbecile.
Ona starija zena (mislim da se zove Jadranka) je mentol. Kad je rekla da je mogla biti estradna zvezda umalo nisam umrla. Izgleda kao skot, naglasak joj je skroz seljacki i ne zna da peva. Jos je fanatik, samo bi da cisti, pere, pegla itd. Jadan onaj tip sto mu je dosla u kucu ... on mi je jedini bio simpatican, skroz je lud ali pozitivno.

Ona njegova zena je sva smotana, ne znam zasto slusa one seljacine sto joj naredjuju ... grozno !
 
Ru_bi_tch:
Jos je fanatik, samo bi da cisti, pere, pegla itd. Jadan onaj tip sto mu je dosla u kucu ... on mi je jedini bio simpatican, skroz je lud ali pozitivno.

Ona njegova zena je sva smotana, ne znam zasto slusa one seljacine sto joj naredjuju ... grozno !
Jbg u pitanju je 200 000 din. :)
A inace emisija kao emisija je jos jedno sra-nje u nizu sa tv Pinka.
Sve za ljubav je dobilo zestoku konkurenciju u ovom show-u.
 
misko85:
Po ovome sto ste naapisali pink je pogodio svoju culjnu grupu.
Koliko god meni to zvucalo debilno, uopste ne sumnjam da ce imati ogromnu gledanost.
slazem se sa tobom 100 % . Ja zanm a to sigurno vise necu gledati... Kao ni druge super mega popularne gluposti na pomenutom kanalu.
 
Ih bre! Mozemo da pljujemo po emisiji do sledece godine i unazad,ali jedna je istina....a ona je uz to i porazavajuca...kakav mentalitet takve emisije,moda,muzicka scena...i da ne nabrajam...A Jadranki more u nasoj maloj,jadnoj zemljici...
 
ja mislio da postavljac teme oce da promeni zenu pa da ga uputim na oglase
kad ono...
kakva je ta emisija
dobra a?
kao i svaki rialiti sou
ne moze da bude lose
ih kad mi bi mene pozvali da ucestvujem u necemu takvom slicnom
recimo rialiti sou - menjam pol
kita na panj
al posle da me vrate u prvobitno stanje
 
Millena:
u americi se zove 'wifeswap' i jako je gledana emisija. mislim da ce biti i kod nas. jeste glupost ali to ovde prolazi.

Ispravka, zove se "Houseswap", a sad su presli ne samo na menjanje zena, nego i na menjanje muzeva, dece i svega ostalog.

Americka verzija jos na nesto i lici. Je's da je kic, ali je bar ulozeno mnogo vise truda u produkciju.

Ali u ovoj zemlji kvalitet nije ni bitan. Ljudi gutaju sve sto im serviras, a ako je to jos na Pinku, onda je pravi pogodak!

A, da... onaj mladji tip je stvarno jedini izgledao normalan. Vidi se da se covek zezao, pa pritom malo i zaradio. Nije sve ozbiljno shvatio kao ona Jadranka.
 
oo da ja sam vrištala od smeha, ma suze su mi išle:lol:
pa bar j eprva emisija trebala da bude dobra...
te ne smem ni da mislim kakve su sledeće:lol:
ali j aću da gledam kad god naletim,
pa ne pamtim kada sam se tako dobro provela...
još od pajtona:lol:
qq što bar ne daju u sitne sate da deca ne gledaju!!!
 
Ja sam zaprepascen ovim glupostima koje ovde citam. Naprosto ne mogu da verujem da se nekome nije svidela prva epizoda ovog shoua, jer je ovo nesto totalno drugacije za ove nase konzervativce.
Moram dakle da stanem u odbranu ove emisije jer je bila i vise nego preextra!!!!!!!!!!Jadranka je otkidala koliko je bila dobra i zapravo me je prijatni iznenadila koliko je slobodna(Inace me je spot odusevio u najpozitivnijem smislu).Njoj stvarno sve cestitke. I, cini mi se, Voja je bio odlican. Dakle, ovo je jedna NAJBOLJA EMISIJA a vi nemojte da lupate, vec se zapitajte da li bi se vasi roditelji ikada usudili da se prijave...a da i kako biste se vi snasli!!!!!!!!!!!!!!!
 
Meni ne pada na pamet da promenim misljenje, svidelo se to tebi ili ne, ja mislim da je djubre nevidjeno. I cisto sumljam da bi se moja keva od 60 godina bas prijavila, a o caletu murkanu i da ne pricamMada cu ih pitati , ako uopste znaju o cemu se radi...... A kako bi se ti snasao ?
Tvoje pljuvanje po nama neistomisljenicima nije bas kulturno , znas ima i razlicitih misljenja . Na kraju krajeva ovo je FORUM . zato i sluzi da se cuju oprecni stavovi.

A sto se emisije tice izbor je lak - gledati ili ne gledati . Ja biram ovo drugo. :lol:
 
po meni je ova emisija ipak malo retardirana.od svih njih samo je onaj Voja ok.Jadranka je nenoramalno zaostala(ne mislim da je retardirana).nego to sto ona koa zena radi sve moguce poslove po kuci,a muz i deca samo sede i uzivaju.i malo je tesko poverovati da ona stigne da uradi sve te poslove ako uvece leze oko 1 a ustaje oko 6 ili 7 sati!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
 
Mirka i Comi:
A kako bi se ti snasao ?
Tvoje pljuvanje po nama neistomisljenicima nije bas kulturno. :lol:
Ljudi, nemojte da se vredjate....samo mi deluje nestvarno da vam se toliko nije dopala prva emisija jer je meni preextra a izgleda da sam ovde jedini koji to misli!
A sto se tice toga kako bih se ja snasao, odgovor je super....ali moja majka se ne bi prijavila tako da me ne biste mogli videti....inace obozavam kamere i sve te emisijice pa smatram da bih se odlicno uklopio
Jos jednom ne ljutitte se!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
 
Takve su zene u selima.Njima je to vazno, da komshinke vide kako je njima uredna kuca, pa je josh Jadranka sve to pokazala na televiziji kako je ona vredna i uredna, ej, to je vec neshto za njih! Domacinska kuca je kuca te Jadranke.
 
Ovu emisiju pustaju vec odavno na hrvatskom RTL-u, i uvek mi je isla na zivce. Pogledao sam ovu nasu i bila je bas ono sto sam ocekivao, malo primitivna ali zanimljiva i smesna.
Najvise sam se smejao kada se Jadranka zalila na muziku (Aleksandra Kovac) :''Daj pusti nesto narodno,srpsko, kakva je to opera.'' Ili kada je zalepila one postere umesto Marilyn.
Ona je dobra zena samo je zaostala i zivi poput roba u porodici punoj nesposobnih lencuga. Bilo mi je zao kada je ona druga zena na kraju pokusavala da je ubedi da ne mora tako da zivi ali jadna Jadranka to jednostavno nije mogla da shvati.
 

Back
Top