Sta da radim kad mi se muda oznoje?

  • Začetnik teme Moderan Muskarac
  • Datum pokretanja
Valijant Princ:
Moderan Muskarac:
:?: Stvarno ne znam imam problem sa mojim mudima.Uvek su mi vlazna i oznojena.Sta mislite o tome?Imate li neki savet?
A,sta kazes na redovno kupanje :twisted:
Dzaba brate, posle kupanja muda se oznoje opet.Stvarno imam veliki problem.A takodje primetio sam da mi je levo jaje nabreklo vise nego desno.Ne mogu nikako da napravim vagu izmedju "njih".
 
Moderan Muskarac:
Valijant Princ:
Moderan Muskarac:
:?: Stvarno ne znam imam problem sa mojim mudima.Uvek su mi vlazna i oznojena.Sta mislite o tome?Imate li neki savet?
A,sta kazes na redovno kupanje :twisted:
Dzaba brate, posle kupanja muda se oznoje opet.Stvarno imam veliki problem.A takodje primetio sam da mi je levo jaje nabreklo vise nego desno.Ne mogu nikako da napravim vagu izmedju "njih".
Jedan testis je uvek veci od drugog tako da nisi neko svetsko cudo,a sto se tice znojenja...nosi pamucne gace,ako nista drugo bar ce brzo da upiju znoj.
 
Vidi, ovaj savet se placa, samo da znas!
Napunis lavor vodom do pola, zatim se skines(carape ne moras).Voda mora da bude hladna(pozeljno iz frizidera). Zatim, (slicno misionarskoj pozi pred snosaj) lagano legnes na stomak sa glavom nagnutom ka plafonu i pozeljno bi bilo da ubacis u lavor samo jaja. Tako moras da sedis nepunih 7 minuta 32 sekunde. Zasto bas ovoliko, ne znam, a i da znam ne bih ti rekao, ipak su to tajne zabranjenog grada! A sada ukoliko ne mislis da se s tobom zezam, a ne zezam se, polako kreni u izvrsavanje. Nekih 10-tak dana vezbi je dovoljno. U slucaju da to uradis, napisacu ti nakon toga naucno objasnjenje(iz knjige Tucuci Pa-kaki)!
Later...
 

Back
Top