velika dilema

budi ISKREN i NEZAn,a ne u fazonu ej cipi hoce da mi budes cupi budi drugarski nastrojen.To sto nije imala dcka to znaci dve stvari da nije zainteresovant u momke uopste lil je jako stroga na ocenjivanju!!!!
 
Anonymous:
budi ISKREN i NEZAn,a ne u fazonu ej cipi hoce da mi budes cupi budi drugarski nastrojen.To sto nije imala dcka to znaci dve stvari da nije zainteresovant u momke uopste lil je jako stroga na ocenjivanju!!!!
ja ipak mislim da su veoma stroge....
mada to ne mora uvek da znaci....
one uglavnom cekaju one koje im u potpunosti odgovaraju....
a ne kao ovi muski koji misle kako ce koju da odvedu u krevet.....
 
Anonymous:
jeeca:
JaH_G|rL:
Vule:
kako prići devojci koja ima 17g. ali nikad nije imala dečka?kako se ponašati?
Pa sasvim normalno...nije ona neki vanzemaljac, jednostavno joj pridji mirno i stalozeno..;)) jaoj kako lupam...;))
ne lupas...bas si upravu...
A ti si kao nekad prilazila devojci koja ima 17 god.,a nikad nije imala decka,pa znas sta treba da se uradi?
nisam.....ali imam drugarice i znam sta zele.....
i veruj mi vise znam nego ti
 
jeeca:
Anonymous:
jeeca:
JaH_G|rL:
Vule:
kako prići devojci koja ima 17g. ali nikad nije imala dečka?kako se ponašati?
Pa sasvim normalno...nije ona neki vanzemaljac, jednostavno joj pridji mirno i stalozeno..;)) jaoj kako lupam...;))
ne lupas...bas si upravu...
A ti si kao nekad prilazila devojci koja ima 17 god.,a nikad nije imala decka,pa znas sta treba da se uradi?
nisam.....ali imam drugarice i znam sta zele.....
i veruj mi vise znam nego ti
I,da li uspevas da zadovoljis te drugarice?Sigurno ste veoma bliske
 
*anja:
jeeca:
Anonymous:
jeeca:
JaH_G|rL:
Vule:
kako prići devojci koja ima 17g. ali nikad nije imala dečka?kako se ponašati?
Pa sasvim normalno...nije ona neki vanzemaljac, jednostavno joj pridji mirno i stalozeno..;)) jaoj kako lupam...;))
ne lupas...bas si upravu...
A ti si kao nekad prilazila devojci koja ima 17 god.,a nikad nije imala decka,pa znas sta treba da se uradi?
nisam.....ali imam drugarice i znam sta zele.....
i veruj mi vise znam nego ti
I,da li uspevas da zadovoljis te drugarice?Sigurno ste veoma bliske
da li uspevam da ih ja zedovolim? nasta si mislila...budi konkretnija
 
jeeca:
*anja:
jeeca:
Anonymous:
jeeca:
JaH_G|rL:
Vule:
kako prići devojci koja ima 17g. ali nikad nije imala dečka?kako se ponašati?
Pa sasvim normalno...nije ona neki vanzemaljac, jednostavno joj pridji mirno i stalozeno..;)) jaoj kako lupam...;))
ne lupas...bas si upravu...
A ti si kao nekad prilazila devojci koja ima 17 god.,a nikad nije imala decka,pa znas sta treba da se uradi?
nisam.....ali imam drugarice i znam sta zele.....
i veruj mi vise znam nego ti
I,da li uspevas da zadovoljis te drugarice?Sigurno ste veoma bliske
da li uspevam da ih ja zedovolim? nasta si mislila...budi konkretnija
Pa rekla si da znas sta zele
 
CCC!!!Vi umesto da pomognete decku,sprdate se na Jecin racun.Ni ja nisam imala decka,doduse nemam 17, vec 16,ali to je tu negde.Mozda je problem u tome sto mi (ovo se odnosi i na potencijalnu Vuletovu devojku,i na Jecu,a bogami i na mene)ocekujemo da nam pridje svrsen tip.(Naravno ja od svoje zelje ne odustajem)Za mene licno nije toliko bitan fizicki izgled(ne ovo nije sada da se nesto proseravam,kao ja divna)koliko su bitne sledece osobine:sarmantnost,
inteligentnost,pronicljivost,duhovitost,neposrednost,savrseno materijalno stanje(novac).Naravno da se nikada ne bih zabavljala sa tipom koji nema para ni za cestit sapun pa smrdi kao da se rodio u kanalizacionoj cevi.A ona(Vuletova pot. dev.)100% ne ocekuje prvu priliku, jer su joj vec mnogi prilazili samo sto ona verovatno nije bila impresionirana njihovim nastupom pa ih je hladnikrvno odbila.Jer je logicno da ocekuje da joj prva veza bude savrsena, da decko ludi za njom i da to potraje,a ne da se zavrsi nakon nedelju dana jer ona nije spremna da
spava sa njim.Vule ,ako ti je zaista stalo oko te devojke moras se zestoko potruditi.Ne znam da li se vec poznajete,ali tvoj prilaz mora da bude toliko mastovit i romantican da ona jednostavno izgubi snage da te odbije.Sa takvim devojkama se svakako mora nezno postupati,ali je masta ono sto ce ti sigurno dobro posluziti.Mozda je dobro da pogledas neki ljubavni film sa puno romantike i pokupis neke fazone.Da li se ti Jeco slazes sa mnom??
 
vule,ako je takva situacija najbolje bi bilo da joj se prvo priblizis kao drug....budi fin,pazljiv,i OBAVEZNO veseo i nemoj da preterujes sa maco fazonima!!!ako do 17 godina nije iamla deckaznaci da trazi neku neznu osobu koja ce stvarno da je voli....ako je volis uradi tako...razgovarajte "fino" radi neke neocekivane stvari koje ce je impresinirati i onda polako pocni da flertujes,u pravom trenutku sve ce se desiti samo od sebe....ako ti ta cura ne znaci i ako hoces samo da je smuvas iz zezaja to ce biti MNOOOGO teze,bolje nemoj ni da pokusavas!!!!
 
Pa pazi ovako,imam ja drugarice isto od 17 koje nisu imale decka i to je zato jer traze savrsenog,zato bolje prvo budi drug sa njom,a i neces moci brzo da je smuvas odmah da znas.Ona ce zeleti prvo dobro da te upozna,pa tek onda ces videti da li nesto da preduzimas,u zavisnosti od toga da li joj odgovaras ili ne. Trebaces da se pomuis.


A postoji i druga varijanta,ako nemas vremena za gubljenje samo je napadni,mozda ces je tako iznenaditi i mozda ce da se odusevi.
 

Back
Top