ЈЕСЕН 2006.

L.1

Domaćin
Poruka
4.417
Како предвиђате политичку јесен?
Влада и даље влада или пада?
Косово?
Све оно што може утицати на развој политичке ситуације.........
 
L.1:
Како предвиђате политичку јесен?
Влада и даље влада или пада?
Косово?
Све оно што може утицати на развој политичке ситуације.........

Каубоји су већ све смислили и толико се осилили да су и објавили,

http://www.blic.co.yu/arhiva/2006-07-21/strane/tema.htm

остало је само ствар техничких "изведбе", тј. треба да пронађу нове слуге... ено, чујем Ст.Протић се сам ЈАВИО да потпише независност Космета.
 
Ceka nas crna jesen.Kosovo samo sto nije otislo,odma posle ce doci Vojvodna,Sandjak,ko zna gde ce ze zavrsiti.Protic je covek bez trunke morala,svoje porodice bi se odreko samo da se uvuce zapadu.
 
Pa mislim da se na jesen nista nece dogoditi.Pitanje Kosova je manje vise reseno, nema tu mnogo mesta za razgovor (svidjalo se nekom ili ne, prosto tako stoje stvari; Neko rece posle ce i Vojvodina i Sandzak.Nece bar nece u skorije vreme.).Mladica nece isporuciti dotle, to je sigurno, te s toga nista novo ni sa te strane.A sto se tice izbora i da li pada vlada...pa to je vec diskutabilno, ono sto je svima jasno je da nova vlada nece zaobici SRS i DSS...nije bas najsrecnija kombinacija, ali i to je tako kako jeste.
Tako da mislim da jesen nece biti nesto narocito uzbudljiva.
Jer par dogadjaja koji zaista mogu uzburkati javnost, ce promasiti mesec septembar.
 
evo kako ja vidim...gospojica pilgrim lepo dade analizu. danas sam kupovao lubenice od jednog pravog vojvodjanskog domacina. ja mu rekoh gazda bane...ocete se vi cepate ko crnogorchine. on se samo seretski nasmeja ko da je iz valjeva a ne odozgore i rece..... ne gledam ti ja dnevnik :D eto to je analiza. znaci vojvodina barem za sada nema sanse da dozivi sudbinu duklje. izbori.... ja bi voleo da ih bude, jer bi se jasno videlo da americka patka o predikciji rezultata na tim hipotetickim izborima nije nista drugo do ona pesma blera i busa :D znaci kad ameri nesto kazu...samo okrenite za 180 stepeni...zato je bolje da ih ne bude. a i rat ce se zahuktati na bliskom istoku a ko zna kakve ce to reperkusije imati na ceo svet.
 
Ako se proda Kosovo ja predlazem da se proda i Beograd. Jer ipak je Beograd daleko krace bio deo srpske drzave od Kosova. Ako nam ne treba Kosmet ne treba nam ni Beograd. Beograd je vecinski srpski grad postao tek 1804. godine a do tada je bio ugarski i turski dok je Kosmet imao srpsku vecinu preko 800 godina tj sve do 1945. godine.
 
L.1:
Како предвиђате политичку јесен?
Влада и даље влада или пада?
Косово?
Све оно што може утицати на развој политичке ситуације.........

1. Jesen ce biti kisovita :)
2. Vlada ostaje ista sa skupom ludaka :)
3. Kosovo pripada Albancima , tako je tata hteo :evil:
4. Dolazi jos veca kriza, cene skacu iz dana u dan : plate ne promenjene, obecana pomoc najugrozenijima :lol: : znaci mozemo se nadati svi boljem , tako kazu ja samo prenosim ;-)
 
Jesen,...........ko jesen.....puno izmaglice i vlage, povremeno ali na veoma kratko suncano, noci osvetljena mesecinom veoma jakom, tendencija pogorsanja jeseni do sredine, a od sredine nastupa zima, sneg, hladno, jadno vreme za jadne duse........

Sigurno nece biti ovako, vec KAKO TATA KAZE uz MAMU...............
A bice jesen ko jesen........
 

Back
Top