Tomini stanovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Truman

Elita
Poruka
22.709
U danasnjem broju lista Press moglo se procitati da je Nikolic kupio dva stana od po 350 000 evrica u elitnom delu Novog Beograda. E sad, ako je to sto pise tacno kako vi vajni radikali koji se kunete u postenje svojih ovo objasnjavate? Ne mislite valjda da je gradjevinski tehnicar i bivsi grobar to stekao postenim radom?!
moj zakljucak: iz koje god stranke bili 99,9 posto politicara su tezak olos.

Da me neko ne bi optuzio kako napadam samo radikale da pomenem da je u tom listu u prethodnim brojevima osuta paljba na politicare raznih stranaka, a vezano za kupovinu stanova ( Micicka,Kojadinovic i zaboravio sam ko sve jos ).
 
Truman:
U danasnjem broju lista Press moglo se procitati da je Nikolic kupio dva stana od po 350 000 evrica u elitnom delu Novog Beograda. E sad, ako je to sto pise tacno kako vi vajni radikali koji se kunete u postenje svojih ovo objasnjavate? Ne mislite valjda da je gradjevinski tehnicar i bivsi grobar to stekao postenim radom?!
moj zakljucak: iz koje god stranke bili 99,9 posto politicara su tezak olos.

Da me neko ne bi optuzio kako napadam samo radikale da pomenem da je u tom listu u prethodnim brojevima osuta paljba na politicare raznih stranaka, a vezano za kupovinu stanova ( Micicka,Kojadinovic i zaboravio sam ko sve jos ).
E i ja sam u tom elitnom kraju 8-)
Pa grobarski posao je najisplativiji :grin:
A pise i za Djilasa da tu ima poslovnu zgradu od par miliona.
Ma sve je to olos.Sve to treba na kolac :twisted:
 
P.S. naravno, ako neko "od oštećene strane" ovog foruma želi da se ponovo otvori ova tema, slobodno neka napiše žalbu-zahtev na Primedbama i sugestijama, da ne bude kako moderatori stalno zaključavaju "rekla-kazala" ili "veoma zanimljive" teme.

DOGOVOR KUĆU GRADI
:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top