Tomini stanovi
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Tomini stanovi

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano Tomini stanovi

U danasnjem broju lista Press moglo se procitati da je Nikolic kupio dva stana od po 350 000 evrica u elitnom delu Novog Beograda. E sad, ako je to sto pise tacno kako vi vajni radikali koji se kunete u postenje svojih ovo objasnjavate? Ne mislite valjda da je gradjevinski tehnicar i bivsi grobar to stekao postenim radom?!
    moj zakljucak: iz koje god stranke bili 99,9 posto politicara su tezak olos.

Da me neko ne bi optuzio kako napadam samo radikale da pomenem da je u tom listu u prethodnim brojevima osuta paljba na politicare raznih stranaka, a vezano za kupovinu stanova ( Micicka,Kojadinovic i zaboravio sam ko sve jos ).
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Zainteresovan član BN_Nikola (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tomini stanovi

Ево ја ти гарантујем да ће сутра изаћи демант тих навода, и то од самих новинара press-a.

Aktivan član torrente_bg (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Truman
    U danasnjem broju lista Press moglo se procitati da je Nikolic kupio dva stana od po 350 000 evrica u elitnom delu Novog Beograda. E sad, ako je to sto pise tacno kako vi vajni radikali koji se kunete u postenje svojih ovo objasnjavate? Ne mislite valjda da je gradjevinski tehnicar i bivsi grobar to stekao postenim radom?!
    moj zakljucak: iz koje god stranke bili 99,9 posto politicara su tezak olos.

Da me neko ne bi optuzio kako napadam samo radikale da pomenem da je u tom listu u prethodnim brojevima osuta paljba na politicare raznih stranaka, a vezano za kupovinu stanova ( Micicka,Kojadinovic i zaboravio sam ko sve jos ).
    E i ja sam u tom elitnom kraju 8-)
    Pa grobarski posao je najisplativiji :grin:
    A pise i za Djilasa da tu ima poslovnu zgradu od par miliona.
    Ma sve je to olos.Sve to treba na kolac

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Citat Original postavio BN_Nikola
    Ево ја ти гарантујем да ће сутра изаћи демант тих навода, и то од самих новинара press-a.
    Pa kad su zvali broj od jednog od ta dva stana javila se Tomina zena. Ajd' da se kladimo da nece demantovati.
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Ostavimo "PRESS"-u ovu zabavu "za milione", mora i sutra da se proda neki broj...

DIVLJINAAA

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

P.S. naravno, ako neko "od oštećene strane" ovog foruma želi da se ponovo otvori ova tema, slobodno neka napiše žalbu-zahtev na Primedbama i sugestijama, da ne bude kako moderatori stalno zaključavaju "rekla-kazala" ili "veoma zanimljive" teme.

DOGOVOR KUĆU GRADI

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •