Lutkomendija (zna se gde!) u Novom Sadu!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
E pa hajde da se skinemo sa sponzorusa i galebova, konacno! (mada me srce boli! :p)

Nego, ko je od vas gledao Lutkomendiju???

Ja sam bas gotivio to kada sam bio klinac! A znamo da je to sve delo novosadjana, zato smo i gledali to na novosadskoj televiziji!

Sada sam skoro video da se reprizira! bas je do yaya!!



Ko jos je voleo kao mali lutkomendiju, i da li se uopste secate toga?
 
Ej bre gde si u ovo zlo doba!!!


Ma ja otkidam na to!


Ali, i shvatam da je to emisija kako za klince tako i za odrasle.


Na primer kada Artemije nagovori Crva da ode kod Lisca i da progrize knjigu o vencavanju tako da covek, dobro ne covek nego Lisac, kada otvori kaze "rupa u zakonu"!!! Mislim to deca ne mogu da ukapiraju. Jos ako to povezemo sa tim da je Artemije hteo da se zeni a vec je ozenjen, vidimo i zasto je nagovorio Crva da napravi "rupu u zakonu"! ;)



Inace, ja sam sa obdanistem isao uzivo da gledam tamo gde se Lutkomendija pravila!!!


I danas se secam!!! Ladno mi sedimo ispred paravana i gore se pojavljuje CRV!!! Sa istim glasim i shalama!!! :D:D:D:D:D
 
alex,secam se i sada sam je gledala.................onako 'u letu'.....................moji omiljeni likovi su onaj zec sto suska i misOvi -vrsni muzicari

i dok bi proka u budvi zaurlavao ono:'.......................'ocu kuci,'ocu kuci...................'
ne mogu a da ne dodam odlomak cuvenog texta,jos cuvenije pesme,koju Matilda peva svom nesudjenom:'..............sto nemas 4 noge?ah,sto nemas 4 noge?...................'
 
lillymoon:
alex,secam se i sada sam je gledala.................onako 'u letu'.....................moji omiljeni likovi su onaj zec sto suska i misOvi -vrsni muzicari

i dok bi proka u budvi zaurlavao ono:'.......................'ocu kuci,'ocu kuci...................'
ne mogu a da ne dodam odlomak cuvenog texta,jos cuvenije pesme,koju Matilda peva svom nesudjenom:'..............sto nemas 4 noge?ah,sto nemas 4 noge?...................'


O zasto nemas cetiri nogeeeeee!!!???


Da da!

Ja volim i onog misa sto se uvek pravi pametan pred sovom!
 
.....ooooooooo zasto nemas ceeetiri noge......
farma kamila, al ain, abu dhabi, UAE

pozdrav iz (konacno) novog sada
 

Prilozi

  • DSCF0052.jpg
    DSCF0052.jpg
    51 KB · Pregleda: 30

Back
Top