PETING...uvod u sex ili nesto vishe ?!?

plavusha

Početnik
Poruka
22
Koliko cesto upraznjavate SAMO peting,ako uopshte to josh radite??Moze li to da vam zameni SEX?
Citala sam da to nije zastupljeno kod nas koliko na zapadu,pa me zanima vashe mishljenje...I josh neshto...znam da tako ne moze da se zatrudni barem ako ste oboje u gacicama ali se ponekad utripujem da je moguce pa vas molim da mi to malo pojasnite :roll:
 
Смешно ми питање, ај ајде: не плаши се, до трудноће долази када сперматозоид продре у вагину....а преко твојих и његових гаћица тешко да је то изводљиво!
 
plavusha:
Koliko cesto upraznjavate SAMO peting,ako uopshte to josh radite??Moze li to da vam zameni SEX?
Citala sam da to nije zastupljeno kod nas koliko na zapadu,pa me zanima vashe mishljenje...I josh neshto...znam da tako ne moze da se zatrudni barem ako ste oboje u gacicama ali se ponekad utripujem da je moguce pa vas molim da mi to malo pojasnite :roll:

Pa bilo bi zastupljeno kod nas kada bi naša žena to volela.
Šta će joj muško koje mlatara samo rukama???
 
Aaa, peting nije losa stvar, nikako nije, al , sa tim sto moz' da bude idalno samo za predigru...doduse, meni se desavalo da, sticajem nekih okolnosti, moram tu i da stanem, sto i nije znacilo da mora lose da se svrsi- naprotiv :)...orgazam je orgazam, pa makar se desio i na taj nacin... ;)
 
Znam ja sta je to vrlo dobro samo sam nesto utripovala pa zato pitam inace ja sam iskusnija od vas nekih u sexu jer vidim da ovde ima cak i 90 god a ja imaam decka sa kojim se sexsam a peting je bilo nesto o cemu nisam puno znala.....zar ovde covek ne moze da pita nesto a da ga ne isprozivaju da je neiskusan i sl. :mad: :shock: :evil:
 

Back
Top