Onaj sizofrenik Hitler

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahha
cak i da je tacno sve to sto si napisao....
sta je lose da neko drzi sve banke? sta je lose u tome (i cudno ) da neko ko je finansijski jak vuce politicke konce? sta je lose u tome sto je neko ekonomski sposoban?
 
Obersturmfuehrer:
hahha
cak i da je tacno sve to sto si napisao....
sta je lose da neko drzi sve banke? sta je lose u tome (i cudno ) da neko ko je finansijski jak vuce politicke konce? sta je lose u tome sto je neko ekonomski sposoban?

Lose je u tome sto cepaju drzave, sto izazivaju ratove, sto prave haos u svetu, sto unistavaju ceo svet e to je lose. Sto vrse ratne zlocine. Za 6 dana u Bejrutu su napravili ono sto Srbi nisu za 4 godine u Sarajevu koliko su ga unistili.

Nemam ja nista protiv da oni budu sposobni, da imaju banke, da se bave politikom ali imam protiv ko sto sam gore napisao da prave ratove, da unistavaju drzave, da unistavaju druge narode. Gde god im dune oni naprave rat. Napravili su ga i u Jugoslaviji.
 
Obersturmfuehrer:
hahha
cak i da je tacno sve to sto si napisao....
sta je lose da neko drzi sve banke? sta je lose u tome (i cudno ) da neko ko je finansijski jak vuce politicke konce? sta je lose u tome sto je neko ekonomski sposoban?
Ne fali nista, stavise, ali ako to sto imaju upotrebe da tlace i ubijaju,,druge onda je to lose!
Neko ko je finansijski jak, trebalo bi tu svoju jacinu da upotrebi za nesto humanije i bolje, nego sto to cine Jevreji!
 
Finansiranje navedenog /odnosi se na razne sukobe i nemire sirom sveta u zadnjih........ko zna kolko godina/ u cilju pravdanja sopstvenog stvaranja i otimanja zivotnog prostora, ne spada u odgovornost....ebemga i to da cujem............
 
vas_najbolji_drugar:
Kada danas gledam sta nam Jevreji svima rade, drze sve banke, vuku politicke konce, sikaniraju ceo svet, izazivaju ratove, gde hoce prave ekonomski haos

Po nekad pomislim da onaj sizofrenik i nije bio tako lud
Па зато је и полудио, задужио се за обнову немачке од истих, а када виде шта траже чивути он одлучи да му је јефтиније да их побије и протера
 
vas_najbolji_drugar:
Kada danas gledam sta nam Jevreji svima rade, drze sve banke, vuku politicke konce, sikaniraju ceo svet, izazivaju ratove, gde hoce prave ekonomski haos

Po nekad pomislim da onaj sizofrenik i nije bio tako lud

ma bio je genije...
najbolja mu je ideja da Sloveni budu robovska radna snaga Arijevskoj visoj rasi... :roll:

yeBOte, koji idiotizam...

hoce li neko da zatvori ovu temu???
 
Pitanje za postavljaca teme:Kad bi ti neko rekao da misli da onaj SIZOFRENIK i NIJE bio toliko LUD (ma o kome da se radilo, da li bi mu se bar malo smejao sto lupeta?
Hitler nije bio lud?
A sta treba da uradi covek da bi bio lud?Da ide od kuce do kuce da je pali i tako ceo svet sem malo onih koji su visa rasu... ajde sad se malo saberi......
I moderatori ajde razmislite o zatvarnju teme....
 
Dobro je da sam stigao na vreme.
Samo cu kratko...video sam temu slucajno...nemam nameru da se zadrzavam ovde.
Mogu da kazem da sto sam stariji,da Hitler dobija odredjene moje simpatije. Ne za sve naravno,jer je bilo monstruoznih zlocina,ali za neke stvari mogu da mu nadjem opravdanje.
Sto vise upoznajem druge ljude,strance...razne rase,sve vise postaje rasista. Nikada nisam bio rasista,ali posle vise meseci provedenih mdju zutima i medju nekoliko crnaca...slabasno naginjem prema rasizum.
Da napomenem,da ne bih nikoga ubio zbog razlicite boje koze ili vrsio medicinske exparimente nad njim ili bilo sta slicno...ali da su neki sofisticijiraniji od drugih...u to pochinjem da verujem.
 
PLESsitnihDEMONA:
Dobro je da sam stigao na vreme.
Samo cu kratko...video sam temu slucajno...nemam nameru da se zadrzavam ovde.
Mogu da kazem da sto sam stariji,da Hitler dobija odredjene moje simpatije. Ne za sve naravno,jer je bilo monstruoznih zlocina,ali za neke stvari mogu da mu nadjem opravdanje.
Sto vise upoznajem druge ljude,strance...razne rase,sve vise postaje rasista. Nikada nisam bio rasista,ali posle vise meseci provedenih mdju zutima i medju nekoliko crnaca...slabasno naginjem prema rasizum.
Da napomenem,da ne bih nikoga ubio zbog razlicite boje koze ili vrsio medicinske exparimente nad njim ili bilo sta slicno...ali da su neki sofisticijiraniji od drugih...u to pochinjem da verujem.

viva las vegas...:D
 
torrente_bg:
To ti kazem.Da na zidu ispises smrt madjarima ili srbima ili rumunima ili bugarima.....,reakcija na to ni blizu nece biti kao kad bi napisao smrt jevrejima.

Za Srbe reakcije ne bi ni bilo,za ostale tu i tamo.Lako je Jevrejima da se izivljavaju kad imaju Ameriku na svojoj strani.Da nije tako bili bi manji od makovog zrna.
 
vas_najbolji_drugar:
Kada danas gledam sta nam Jevreji svima rade, drze sve banke, vuku politicke konce, sikaniraju ceo svet, izazivaju ratove, gde hoce prave ekonomski haos

Po nekad pomislim da onaj sizofrenik i nije bio tako lud

Poštovani,

ličnost na koju se pozivate je imala jako nesrećno i traumatično detinjstvo. Ni život mu nije bio ništa bolji. Osim borbe protiv ostatka civilizacije, imao je problem sa sopstvenom seksualnošću. Moglo bi se slobodno reći da su bili ludji oni koji su ga podržali.

Naravno, kao kod svakog diktatora, puno Nemaca, političkih neistomišljenika i gradjana koji su se protivili "ideji" je ubijeno na ništa manje zverski način kojim su završavali njegovi "neprijatelji".

Jako mračna (bolesna) ličnost na pogrešnom mestu u istoriji ljudske civilizacije.
Postoji stotine knjiga koje objašnjavaju ludilo ove patološki poremećene ličnosti te je svaka dalja diskusija na temu istog suvišna.

Vama sledi opomena zbog kršenja sledećih pravila:

# Promocija i veličanje nacizma, fašizma, sektaštva i isticanje njihovih obeležja
# Omalovažavanje i vređanje u raspravama, posebno po nacionalnoj, rasnoj, verskoj ili drugoj pripadnosti, ili seksualnoj orijentaciji
# Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela

LOCK
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top