Evel-njeni kompleksi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vas_najbolji_drugar

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
252
Vidis evel ovako ti si iskompleksirana skorojevicka devojka, koja je dosla ovde da naturi ljudima na nos koliko ima para. Ti nemas blage veze sa tim sta je to glamur i sta je to dzet set i sta su gospoda. Ali da ti sada ne objasnjavam previse. U principu gospodin covek nikad ne iznosi na videlo koliko ima para, i ne pokazuje se svuda, i ne razbacuje se, i ne mase svojim parama da bi ga svi videli. Gospodina coveka postuju zbog neceg drugog.

Ovde je vecina postenih ljudi. To sto je tvoj decko izabrao zivot kriminalca, sto je olos i djubre to nije nas problem. Nema potrebe da nam naturas na nos koliko se zaradi dnevno prodajom droge, ubistvima, muvacinom jer to nas ovde ne zanima. Ni mene ni ostale forumase, jer zaista nemamo nameru da tako zaradjujemo.

Ja tebi i tvom decku zelim srecu, trebace vam, kad ga uslikaju sa pistoljem od 9 mm. :twisted:
 
Vidovit sam i znam da jadna Evel ni nema decka :) Nedavno ju je izveo neki badza,platio dva koktela,djakuzi,apartman,....obavio sta je hteo i rekao joj da ce joj se javiti...Mnogo joj se sve to dopalo ali posto on vise ne zove-ona ludi i tripuje :)
 
A zini da ti kazem sta radi za 1000 dnevno,osladilo ti se,ha?! :lol: Nego znas kako,mi koji glamurozno zivimo,glamurozno se i karamo a veruj mi sa tolikim kesom glamurozno i izgledamo.Ne brini se dragi za moju buducnost...ode jedan dodju dva,tako ti je to...

E ovo mi je probudilo paznju, do tada sam mislio da je uvek isto.... Ono: pisha u pishicu, sa malim varijacijama u glavi, ali eto ima i to "glamurozno" k.ranje...

Sevaju blicevi, fanfare, svi se klanjaju... A vi se k.rate... Glamur je to moj bajo...
 
raindog:
hehehe
shta ti je bratstvo i jedinstvo
da pljunesh na jednog il dva poshtovana korisnika , no problem
al pljunesh li na krstin kolektiv, ugasio si, al momentalno :lol:



Fantastichan zakljuchak :smile:
...bash, bash...:smile: i vishe nije vazno kad ochi vadimo jedni drugima, al' kad dodje neko ta trane...eeeeeeee...i najbolji deo, Aca predvodnik, a do juche smo mu lupali packe''dete shetaj, dosadan si'':lol:
Ma , super je to, zajednica na delu...
P.S. Ja ovo onako...ni ne znam shta je sa evel, poshto mi je sva ta tema daleka, pa ne palim mozak...o , chemu je stvarno rech ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top