OSVETA

miss_stinkfist

Početnik
Poruka
33
Prevario me. Ja saznala. Ne zna da znam. Hocu osvetu.
Ali kako se osvetiti nekome ko (prekasno svatih ili na vrijeme, zavisi kako se uzme:)) misli da je bogom dan?
Koje rijeci mogu najvise da zabole?, pa makar po egu da ga....
Ili se samo pomiriti s tim da je covjek kreten...i to ce se desiti, znam, ali trenutno...zelim da pati 4 how he made me feel... :evil:
 
Pazi da pati na isti nacin kao sto ti sada patis tehnicki ne mozes da izvedes (mozda ce mu se to desiti kasnije u zivotu, he,he). Ali uvek postoji neka slaba tacka kod sivh pa i kod tih "svemocnih". E sad obzirom da si mu (jos uvek) devojka, to bi trebalo da znas (koje su mu slabe tacke). Mozes da biras jos izmedju opcije da ga kuliras ili da pravis scene. Iskreno od ta dva ne znam sta je gore, je u oba slucaja uglavnom ti gubis. Sto ce reci najbolje je (dok ne raskines sa njim) da mu pravis sitne pakosti a sve kao slucajno. Od onih najsitnijih (slucajno si zaboravila da stavis toalet papir u wc bas kad je on kretao u veliku nuzdu) pa do krupnijih (slucajno si ga zakljucala u stanu bas kad je trebalo da ide sa ortacima na pivo). Doduse to vazi ako zivite u istom stanu....
 
Ako se jos zabavljas sa njim,pozovi ga da se nadjete pa nadji nekog zgodnog frajera koji je superiorniji u odnosu na njega (moze ti biti i drug kog ne poznaje on)i povedi ga sa sobom.A onda tvom nevernom decku reci:Dragi,ovo je moj decko..........pogodices ga pravo u sujetu.......ako nista drugo.
 
Прекини са њим без речи и игнориши га. Остани на нивоу.
Свака врста освете у виду смицалица и пакости само ће тебе деградирати.....
 
Ma da, glupo je da se svetis, samo ga ignorises i stalno vices sebi... jbt kako sam ja veliki covek, druga bi mu se svetila, a ja.... mene bas briga
HeHeHeHe
ps. i da moze i ono... njega ce Bog da kazni
:D
 
Jasno je da si ljuta i da zelis nekako da ga kaznis ipak, jedino sto mozes pozitivno da ucinis je da eventualno izvuces neke zakljucke iz te veze. Ne bi ti ta osveta donela satisfakciju, steta je vec ucinjena, a i prilicno to ispadne providno. Samo ces mu dati kompliment, ako mu das do znanja da te jos boli njegov postupak, a to ne zelis.

Uzgred, to nekako i ispadne najbolja "osveta" kada delujes ravnodusno ili jos bolje srecno i zadovoljno ;).

Ako ostanes dostojanstvena i ne ucinis mu nista, sacuvaces samopostovanje i dopadaces se sebi zbog toga kada se smiris. :P
 
Hellen:
Прекини са њим без речи и игнориши га. Остани на нивоу.
Свака врста освете у виду смицалица и пакости само ће тебе деградирати.....

Samo ovako kao sto Hellen kaze, sve ostalo je bespotrebno.Tebi nista lakse nece biti, a njega zabole bas...
 
Samo otidji...koliko god da ti je sad tesko jednom ces biti ponosna na taj postupak...
I ne pati, voli one koji tebe vole...ovi drugi nisu zasluzili ni da mislimo na njih...
 
jao, ostavi ga bez rijeci, to ih fakat najvise boli, onda moraju da zamaraju mozdane celijice sa "zasto" i "kako" i "zbog cega" i onda im padnu na pamet eventualne greske pa se pitaju "jel' stvarno zbog toga" ili "zar je ona to saznala" i na kraju dodju na forum i pitaju "ostavila me devojka...sve bilo super i divno i bajno i bla bla bla i ona samo bez rijeci otisla"
i onda forumasi skoce da mu objasne kako je on glupan, kako je ona sigurno neka qurva (u ovom slucaju bi ti to bila)......
ostavi ga bez rijeci, pusti ga da se krcka u znoju, nakon ihaha vremena posalji poruku "gnjido jedna zbog tog i tog"
ne bih ti bila u kozi...i ne znam kako bih se otela i pobjegla od ideje da mu se osvetim....ovako hladn glave kazem tebi "bez rijeci" a ne znam da li bi ja to bila u stanju.
 
Bilo bi goivno da te ne boli... da nisi povređena. Da možeš potpuno hladno da nastupiš
A ne bi ja mogla da ga prećutim pa ne znam šta da je, na glavu bi mu se popela ebo mu pas mater :lol:

Moja Anči je imala taj problem pre par meseci, bilo mi trulo da pišem o tome - šta radiš ljubavi, ljubav sanjivim glasom reče da spava, riba se pokupila sela u auto i imala šta i da vidi...
Ona je bila skroz hladna, ušla u sobu i rekla - Ćao, ja sam Ana njegova devojka a koja si sad pa ti?
Onda je sela najopuštenije i posmatrala pretstavu koja je krenula da se odigrava, cica se iscimala totalno (nisu se hebali, naletela je na predigru tek) pogubila se od straha, jer je znala da on ima devojku pre nego što je došla - on je verovatno očekivao neku reakciju, al' ne - nije bila u fazonu ni da mu ebe sve po spisku, ni da plače ni da se duri, samo se smeškala. Čak je napravila toliko debilnom situaciju da je na kraju on morao da joj objasni da on nju u stvari ostavlja jer je zaljubljen u tu neku...
Kad je rešila da krene kući (posle čak dva sata) jer je cica zapalila kući a on izbezumljeno pričao pa je prestalo da bude zanimljivo - opet uz smešak mu je rekla ,,Ja tebe mrzim.'' umesto ćao.

I zvao je naravno da je zvao ma ni deset dana posle toga - Šta hoćeš, zašto me zoveš?
Pa je onda bilo zašto tako razgovaraš sa mnom (čuj zašto) jesi još ljuta... Ne znam ja ni ko si ti ni o čemu pričaš - spustila slušalicu, zvao opet - nije se javila, slao neke poruke - nije odgovarala...
Sad se lomi traži način da stupi u kontak s njom, ne može .
 
Nemoj se spustati na njegov nivo,vec se samo okreni i idi.Neces nista postici time ako mu napakostis,neces se bolje osecati.Niti pokusavaj da trazis razloge sto je to tako.
Kad-tad,sve dodje na svoje,a zasto ti da budes ta koja se sveti?!

Uostalom,znas kako kazu : " Ako ne mozes da ih pobedis-zbuni ih"
 
jblue:
Prevario me. Ja saznala. Ne zna da znam. Hocu osvetu.
Prekinuli ste vezu? Ili niste?
I šta je krajnji cilj - da ostanete zajedno ili ne?
Ili cilja nema?

Ako je čovek kreten, reci mu ćao. Ali valjda je bio kreten i mimo te prevare...
Ako si besna, izduvaj se.
I, kako to ti znaš a on ne zna da znaš?
Rekao ti neko treći?

Sorry, imam milion pitanja pre nego što treba nekome da preporučim da napravi sra.nje.
Plus, ne umem da se svetim.
Umem da pobesnim.
I umem da odem.
 
Slazem se sa svima koji predlazu da ga iskuliras. To ce ga najvise zbuniti.
Ja sam svom bivsem decku (nije me prevario, ali se jako lose zavrsilo) na raskidu dala jedan mali simpticni pokloncic, popila kafu s njim i slatko se smeskala i otisla mirna kuci. Sam bog zna kako mi je bilo. Posle me je zivkao i kao bilo mu je krivo sto smo tako zavrsili i pio bi kafe samnom i da sam ga iznenadila jer je mislio da cu praviti scene, itd. E tek sam se onda osecala kao pobednik, a on je raskinuo samnom.
Znas sta je bio poklon? Knjiga "Sta muskarci znaju o zenama", sa sto praznih strana bez i jednog slova i mojom posvetom: "Nacicemo opet se kad je popunis"..(ili nesto slicno, davno bejase) :shock: :shock: :shock:
 
paaa napravi mu neku scenu pred sefom kao bri iz desperejts kao "je l znate da on place dok ejakulira" :lol: grozno
e cali je postavila lepo pitanje:sta je cilj?da tebi bude lakse ili da se on oseti lose ili da ga ponizis pred drugima???
 
ginjasvinja:
Prevario te.Ti znaš.On ne zna da znaš. Ti hoćeš osvetu i još uvek si sa njim? Izvini, ali mislim da si ti veći bolid od njega.

Nije tu. Gotova sam ja sa njim samo cekam da se vrati da mu to kazem u lice. Nece biti osvete. Nema tu poente. Zelim samo da mu kazem da znam i da me je vise pogodilo to sto je mislio da mi moze vrijedjati inteligenciju nego to sto me jadan prevario sexa radi.
I paticu, ali bice bolje. Nije najgore sto mi se ikada desilo a ni prva ni posljednja... Tako?...
 
Ma da..samo pazi da ga ne povredis sa tim sto ces mu reci..u ovakvim slucajevima..nema osvete ni raspravljanja..jer za sve a posebno na reci je gluv i slep kada si ti u pitanju.Neces ga povrediti ..drugim recima zabole ga..da je bilo kako drugacije ne bi te prevario ..zato pokazi mu gde mu je mesto..bez aporta..:wink: nema potrebe vise za tim..
 
znas kako se kaze: living well is the best revenge :)

A ima i: osveta je najbolja kad se sluzi hladna. Nisam u principu protiv osvete kasnije u zivotu: ako je zaista neophodna namestice ti se prilika kad tad... Poz
 
najbolja osveta :pa raskini,naravno i reci mu da znas za prevaru ali nemoj mu dati ni jedan razlog da te mrzi ! onda ce da pojede guzi.cu svoju...ostani dostojanstvena do kraja a kad tad uzivaces u plodovima sto nisi nista uradila jer kad tad obratice ti se sam da trazi oprostaj.

sve oprobano u praksi :mrgreen:
 

Back
Top