OSVETA

divlja:
Evo jedne simpaticne osvete:


54billboard2od3.jpg



:lol:

Sjajno! :lol:
Za vašu informaciju - bilbord na BUBANJ POTOKU je SAMO 500 ćora ;) Pa kad mu ekipa krene u Rodić Megamarket....da se krste :D ahahaha....ali ja bih mu sročila nešto bezobraznije :mrgreen:
 
e i ja imam isti problem ...ne mogu da nađem ideju za osvetu..ono da bude baš baš osveta i da ga pogodim u centar a da se ne ponizim mnogo(što je teško jer čim se svetim to je već nekako nedostojanstveno..ako me kontate..verovatno ne..)uglavnom predlog neke gore ribe da ga pozoveš u kafić da se nađete i povedeš drugog je i meni pao napamet i veoma dobro jer ćeš ga sigurno spustiti na zemlju...bruka živa...samo ja bi to još malo doradila(kao u filmovima,da bude osveta u velikom stilu)..inače ne slažem se da ne treba da se svetiš..velika sam pristalica osveta i što je važno ako si u duši relativno dobra ne sušaj savete tipa"osveta se služi hladna"jer ćeš nakraju zaboraviti kako si gubila živce i nećeš se osvetiti(to se meni 100 puta desilo da sam pravila spisak sad bi trebala da se svetim jedno njima stotinak al me mrzi)zato dok je gnev sveža vrati mu milo za drago(muškarci su skotovi neviđeni,većina)i osećaćeš se mnogo bolje veruj mi..barem ćeš lakše da preboliš
 
jblue:
Prevario me. Ja saznala. Ne zna da znam. Hocu osvetu.
Ali kako se osvetiti nekome ko (prekasno svatih ili na vrijeme, zavisi kako se uzme:)) misli da je bogom dan?
Koje rijeci mogu najvise da zabole?, pa makar po egu da ga....
Ili se samo pomiriti s tim da je covjek kreten...i to ce se desiti, znam, ali trenutno...zelim da pati 4 how he made me feel... :evil:


A sta treba onda nevernim zenama>?????? :evil: :evil:
 
jblue:
procitaj sve sto su "savjetovali" meni, pa ako se pronadjes u cemu... primjeni:)
nema razlike, zena vara/muskarac vara-svi spadaju pod licemjerne prevarante, in my book...


MA ja sam to prevazisao....

Samo dokle meni daje dobra je.

A kada ja nisam tu neka radi sta hoce, sve dok ja nisam zakinut.

(A tako cu se i ja voditi)
 
Aleksej_BASO:
MA ja sam to prevazisao....

Samo dokle meni daje dobra je.

A kada ja nisam tu neka radi sta hoce, sve dok ja nisam zakinut.

(A tako cu se i ja voditi)

vjerujes li mi da i ja pocinjem slicno, jako slicno da razmisljam...
ne mogu se vise boriti protiv vecine...
a izgleda da je vecini to normalno, tako funkcionisu...
samo sto mi i dalje to tesko pada...
moguce je promijeniti se?
 
pa znas nije meni to do vecine, nego tako mi dodje


ipak malo kenyam, to je zato sto ne trazim ozbilju varijantu nego samo "ono" pa me nas bruga


kada prorade emocije onda ne bude bas svejedno...
 
Aleksej_BASO:
MA ja sam to prevazisao....

Samo dokle meni daje dobra je.

A kada ja nisam tu neka radi sta hoce, sve dok ja nisam zakinut.

(A tako cu se i ja voditi)

ti baso ko ona anegdota iz suda
prebio ciganin ciganku zbog toga sto ga je prevarila
epilog na sudu:
posto je saslusan cigo ciganka upita sudiju "mogu li ja gospodin sudija sad nesto da pitam?"
sudija odobri
"reci milomire jesi li imao kad si hteo?"
"jesam."
"a jesi li bre milomire imao koliko si hteo?"
"jesam."
"a da li si milomire imao i kako si hteo?"
vidi milomir da nece izaci na dobro ali iskreno odgovori da jeste...
e sad gospodine sudija da pitam i vas: "imam li ja pravo da svojim viskom slobodno raspolazem?" :lol:
 
Hahaha nije lose.

A znas kada se matori ekonomista sa 60 i kusur godina ozeni preteranom mladom zenom od 25. I svi ga pitaju "bre jesi lud, pa ta ce zena okolo da svrlja, mator si ti za nju i ne mozes da je zadovoljis, vidi kako dobro izgleda, moci ce da bira"

A ekonomista im rece "Bolje imati 5% ucesca u dobroj firmi, nego 90% u losoj"
 
Ма фуј, свако ко је одговоран према свом здрављу треба да избегава секс!
И кијавица се преноси пољупцем!
 

Back
Top