Stimulacija

SLR

Zainteresovan član
Poruka
233
Znam da na zeninom telu ima dosta tacaka koje ako se stimulisu pravilno mogu da dovedu do toga da zena dozivi orgazam.Zanima me sta vi znate o tome i da li sam u pravu?
 
Ti kao da otkrivas vrucu vodu! "Na zeninom telu ima dosta tacaka koje ako se stimulisu pravilno mogu da dovedu do toga da zena dozivi orgazam."
A ako mislis na ono, dirkam te za uvce a ti dozivis orgazam, batali nista od tog posla!
 
WIBU:
Ti kao da otkrivas vrucu vodu! "Na zeninom telu ima dosta tacaka koje ako se stimulisu pravilno mogu da dovedu do toga da zena dozivi orgazam."
A ako mislis na ono, dirkam te za uvce a ti dozivis orgazam, batali nista od tog posla!

Nije mi namera da otkrivam vrucu vodu!!!
naravno da nisam mislio na to kao "dirkam te za uvce a ti dozivis orgazam".Samo me zanima gde se te tacke otprilike nalaze!
 
Što ste neki. Čovek samo pita, a vi na njega. Ma ima tačaka i tačkica koliko hoćeš. Ali ni kod svih žena nisu iste. Moraš da se baciš na ozbiljan naučno istraživački rad. U stvari, ja ti predlažem da nađeš nekoliko cura i objasniš im da je to sve u višem interesu, da se ništa ne brinu i prepuste nauci.
 
SLR:
Znam da na zeninom telu ima dosta tacaka koje ako se stimulisu pravilno mogu da dovedu do toga da zena dozivi orgazam.Zanima me sta vi znate o tome i da li sam u pravu?


Jesi u pravu si 100% , takva tacka nalazi se na jeziku ........ dok vodis ljubav uhvati zensku za jezik i izvlaci ga sto vise mozes napolje kao da zelis da ga otkines , videces kako ce doziveti orgazam, to su tajne velikih majstora :wink:
 
Nemoj se usredsrediti samo na fiziku dodaj malo, osecanja i psihologije! Npr: neke zene veoma pali kad muskarac dominira, kad naredjuje, dok je kod nekih obratna situacija tj. one vole da naredjuju! E tu se pazi da ne zavrsis sa necim u anusu!!! :D
 
mozemo mi da pricamo sta zelimo..ali musko zensko je ista stvar... nikad se vama muskarcima nije desilo da vas cura dirne po ruci a vama se digne? hehehe pa kad se m2 ljudi privlace, diraj gde zelis samo kako treba i bice super..a ako 2 se ne privlace...ma mozes da radis sta zelis ali bice bez veze... glupe su pricew kao zenu trebas taknut tu pa tu pa tu..hajde...treba samo uzivati, lepo se maziti..lickati...pricati nezno...i sve tako...i onda se*s kako najvise volite..i super... a ne dirmi me malo po ruci malo po guzi hehe nema tacki...sem ono..izmedju nogu :)
 

Back
Top