Janet Jackson

20 YEARS OLD

Početnik
Poruka
11
Bilo je to pre 20 godina. Janet Jackson je objavila inovativni album "Control" koji je determinisao R&B zvuk, nacinio Janet Jackson svetskom superzvezdom i jednom od najuticajnijih osoba u muzickoj industriji svih vremena. Interesuje me koliko ste upoznati sa njenim radom i sta mislite o Janet kao umetnici?
 
20 YEARS OLD:
Bilo je to pre 20 godina. Janet Jackson je objavila inovativni album "Control" koji je deformisao R&B zvuk, nacinio Janet Jackson svetskom superzvezdom i jednom od najuticajnijih osoba u muzickoj industriji svih vremena. Interesuje me koliko ste upoznati sa njenim radom i sta mislite o Janet kao umetnici?
Mislim da je to adekvatna rec.
She *****.
Ona i madona treba na lomacu.
 
Slusajte novi sing Janet Jacksonkao najavu za album 20 YEARS OLD kolji ce biti objavljen 26. Septembra. Pre toga bice objavljen jos jedan novi singl! 'Call On Me' je vec na Billboardovoj top listi singlova i to samo zahvaljujuci airplayu! Singl ce biti u prodaji sledeceg meseca a spot ce biti premijerno prikazan u sredu 26. Jula na Americkoj BET televiziji. Rec je o jednom od najskupljih spotova ikada koji je rezirao proslavljeni Hype Williams.

CALL ON ME - Janet
 
Ne slusham je,niti tju...

saki8050:
@slina-jel ti na avataru to shto mislim da jeste?(da nema neke veze sa SlipKnot-om :? )

Ako mislish da je zwezdica,ne,nije :) Ali ako mislish da je to Baphomet,da,jeste.
Da nema weze sa slipknotom?xexe Chekaj...ti si pentagram widela samo kod Slipknota?
Prepustiju to zadowoljstwo Slini da ti objasni sha je pentagram...uostalom njega si i pitala,al ja wolim da se mesham chim neko spomene Slipknot:D Nja Nja
 
[sic]BUTCHER[grl]:
Ne slusham je,niti tju...



Ako mislish da je zwezdica,ne,nije :) Ali ako mislish da je to Baphomet,da,jeste.
Da nema weze sa slipknotom?xexe Chekaj...ti si pentagram widela samo kod Slipknota?
Prepustiju to zadowoljstwo Slini da ti objasni sha je pentagram...uostalom njega si i pitala,al ja wolim da se mesham chim neko spomene Slipknot:D Nja Nja
ne nisam videla pentagram samo kod SlipKnota :roll:
Nego me interesovalo....:roll:...pomislila sam mozhda i slusha....:neutral:
 
baphomet.gif


Jedinstveni satanisticki simbol.U zadnje vrijeme ga sve vise i vise koriste masoni. On se moze naci na njihovim zgradama, nose ga kao nakit, a takodje se moze naci i na njihovim automobilima, sve u cilju prepoznavanja jedni drugih.


pentagram.gif


Pentagram. Simbol koriscen u vesticarenju. Reprezentuje pet elemenata: zemlju, vjetar, duh, vodu i vatru.


hexagram.gif


Heksagram . Jedan od najmocnijih simbola koriscenih prilikom prizivanja mracnih sila. Uz njega radi i magija. Mnogi naravno osporavaju to pitanje. Ali kada se ipak pogleda pravilno znacenje vidjecete da se brojem linija, trouglova dobija znak zvjeri 666.


obrnuti_krst.gif


Obrnuti krst. Simbolizuje odbacanje vere u Isusa. Ovaj simbol se moze videti na vratovima Luciferovih vernika. Najcesce se moze vidjeti kod rok pevaca, kao i na njihovim omotima.


satansko_s.gif


Satansko ‘S' . Predstavlja munju koja znaci ‘Destroyer'. To je isprva bilo oruzje Zevsa. Nosi se da bi se imala moc nad drugima. Inace je bio zastitni znak nemackih nacista.



strsljenov_bog.gif


Strsljenov bog . Predstavlja boga vesticarenja. To je Pan ili Cernunnos. Pravi se tako sto se palac pod pravim uglom podvuce ispod dva srednja opruzena prsta.


strsljenova_ruka.gif



Strsljenova ruka . Mala, ali bitna razlika od proslog simbola. Znak prepoznavanja izmedju okultista. Ako se pokaze put nekoga, predstavlja bacanje kletve na tu osobu. Pokazuje se tako sto se palace sada stavlja na dva polozena srednja prsta.



ne nisam videla pentagram samo kod SlipKnota
Nego me interesovalo.......pomislila sam mozhda i slusha....

Narawno da slusam SlipKnot !
 

Back
Top