Kako naučiti plivati

Betty:
samo ti SKOČI, hrabro...i pusti se instiktima ;) Čak i male bebe znaju da plivaju! Samo se opusti i plivaj, sve je to zapisano u genima....

Ne bih se slozila sa ovim...Prepustis se instiktima i pocnes da se davis...:? Mene su tako istraumirali u djetinjstvu,tako da do prije par godina ne znadoh da plivam...A tako je prosta tehnika,samo se treba osloboditi straha,a to je najteze...I najgluplji je onaj fazon,kad te kao drze za stomak,a ti kao da si iznad provalije...Znaci,ko te god bude ucio,moja ti je preporuka,da ti samo pokaze kako i da bude u blizini,a ostalo ti sam radis...nikakvo pridrzavanje i slicna pomagala...Srecno...:wink:
 
da, to je sustina, osloboditi se straha od vode...pre nego sto naucis da plivas, moras da naucis da gnjuras..moj metod je sledeci: udahnes duboko i ondak te potopim u vodu sa glavom medju mojim nogama i vucem te lagano...kad ti nestane vazduha, dunes malo na cevku pa nastavis...to se zove 'ronjenje na dah'..kad to dobro savladas, ni plivanje ti nece tesko pasti
 
tired.gif



'Ajmo lock.
 

Back
Top