Descendent?

To ti je vrh sedme kuće, a njegov vladalac (znak u kome se pomenuti nalazi) govori o tome kakav će ti biti bračni partner, kako ćete se slagati i uopšte o tome kakav kontakt uspostavljaš javno sa ljudima.
 
slatka_mala_83:
Hvala!!! Meni je descedent u znaku lava!!! A mislim da to ne moze biti lose!!! ;)

to je super, jer u odnosima sa drugim ljudima glumis, umes lepo da se "prodas", trazis savrsenog partnera i nije ti tesko da smuvas (obmanes i sarmiras ) bilo koga;)
ovo "obmanes" nije u losem smislu reci , jer to je ono sto je potrebno, "ko ume ume"
:)
 
Sta oznacava descedent? Meni je Lav! I sta znaci kada planete ostvaruju square ili sextile sa Ascedentom? Da li se to odnosi na podznak, meni je u vodoliji, a to je ,naravno, 1. kuca. A inace nijedna od 12 planeta neme planetarnu poziciju u Vodoliji? Laik sam!
 
Descedent oznacava one kojima naginjemo u ozbiljnim vezama, braku. Dakle tebe bi trebalo da privlace lavovi ili osobe sa izrazenim karakteristikama lavova. To su u stvari osobine koje ti trazis u partneru, bliskim prijateljima, saradnicima..izmedju ostalog
Meni je npr. u blizancima, ali nikada nisam bila u vezi sa nekim, mada imam prijatelje u tom znaku i prijaju mi za saradnju...
 
Descedent ili VII polje je polje partnerstva i braka. To je ona suprotnost koju trazimo . Odnosi se na brak, bracnog druga, planete koje se nadju tu opisuju bracnog partnera, a i sam brak. Znak i vladar znaka u koji padne govorice o tome kakav ce brak biti, da li ce doci do razvoda isl. Moze se odnositi i na poslovne veze, a isto tako i na sudske parnice, predstavlja i javne neprijatelje. Takodje je polje vezano za javnost - nosi simboliku znaka Vage, to je i nacin na koji se predstavljamo u javnosti. Zapravo VII kuca je " sve ono sto nismo mi sami kao i nacin na koji uklapamo ostatak svijeta u sebe... ili sebe u ostatak... kroz nju trazimo - nase mjesto medju ljudima kroz direktne odnose i time gradimo temelj za svoju poziciju u drustvu u 10. kuci..."
Moze se racunati kao I kuca bracnog partnera, a u tom slucaju 8. ce biti njegova 2. kuca pa ce govoriti o materijalnom stanju partnera, 9. ce biti njegova 3. itd. Odnosi se na prvi brak. O drugom braku vec govori 9. kuca. Ukoliko VII padne u neki promjenljivi ili dvojni znak to je vec mogucnost razvoda, ali zato treba gledati aspekte vladara kao i planeta koje se nadju u njoj...
 
lika585:
Sta oznacava descedent? Meni je Lav! I sta znaci kada planete ostvaruju square ili sextile sa Ascedentom? Da li se to odnosi na podznak, meni je u vodoliji, a to je ,naravno, 1. kuca. A inace nijedna od 12 planeta neme planetarnu poziciju u Vodoliji? Laik sam!
To ti je podzak! :D Zvisi imash li josh koji znak u prvoj kuci, imash li josh koji znak koji ti zahvata prva kuca? Pa da ti kazem shta ti to znachi.
 
Pa ne mora da bude muskarac bas u znaku u kom krece i na koji se proteze sedma kuca.Ali obicno ima karakteristike tih znakova.
Npr. meni sedma pocinje u Jarcu,a nikad nisam imala decka
 
UUUpsss....nesto se desilo,ne slusa me kompjuter!Dakle,htedoh reci da nisam nikad bila u vezi sa Muskarcem u znaku Jarca....ali zato svaki koji mi se dopadne ima zemljanu Veneru ,a pogotovo Mars.
Cesto sam imala momke Device....eto...moze i tako da se gleda!
 

Back
Top