Descendent?

sevilja:
UUUpsss....nesto se desilo,ne slusa me kompjuter!Dakle,htedoh reci da nisam nikad bila u vezi sa Muskarcem u znaku Jarca....ali zato svaki koji mi se dopadne ima zemljanu Veneru ,a pogotovo Mars.
Cesto sam imala momke Device....eto...moze i tako da se gleda!

Moji deckici su imali uvek jako izrazen mars... i to me uvek cudilo,pa mora biti da je to sto kazes
 
Kazu da je najljepse kad se nadju u konjukciji zenski Mjesec i musko Sunce, jos ako vladaju 7. ili 5. poljem ili se nadju u njima.. odlicno ! Meni je mjesec u Strijelcu, a nikad nisam imala ni jednog Strijelca... bas bzv.
 
Imam jedno pitanje. kako se trazi taj DSC, i sta je to: mesec mi je u vodoliji i ono zemljana venera i mars. ja to nista ne razumem ako neko ima volje neka mi objasni. hvala unapred
 
Algol:
Podznak je ascedent - a descedent se nalazi tacno preko puta :) -VII polje
Treba da vidish u kom ti je znaku pochetak prve kuce,treba da vidish koji je vladalac znaka koji ti je prvi poredjan u prvoj kuci, tako te vide ljudi koji te tek upoznaju.Drugi koji je poredjan znak, pa njegov vladalac odredjuje dalje tvoje osobine koje otkrivash tokom upoznavanja.Ako imash i treci znak koji zahvata prva kuca, vladalac tog znaka dalje otkriva tvoje osobine.
 
Maki-1:
Imam jedno pitanje. kako se trazi taj DSC, i sta je to: mesec mi je u vodoliji i ono zemljana venera i mars. ja to nista ne razumem ako neko ima volje neka mi objasni. hvala unapred



Kao sto su ti i rekli,Descedent je preko puta Ascedenta,iliti podznaka,tacnije to je onaj znak koji se nalazi na 180 stepeni od znaka u kom ti je podznak.Npr. ako ti je podznak u Ovnu,onda ti je Descedent u Vagi.Inace Descedent u natalnoj karti oznacava pocetak 7. kuce,tacnije govori o tvojoj buducoj zeni,braku,svemu onome sto je nasuprot tvojoj licnosti,prijateljima....a nama svima je najzanimljivija ta prica o potencijalnom partneru.

A sto se tice price o zemljanoj ''Veneri i Marsu'',to je bilo figurativno receno.Tacnije,mislila sam na znak u kom su Venera i Mars.Znaci,Zemljani znaci su Jarac,Bik i Devica,a meni se cesto dopadaju muskarci koji imaju Veneru i Mars polozene u tim znacima.Eto!
Nadam se da sam uspela da ti razjasnim! ;)
 
Maki-1:
Imam jedno pitanje. kako se trazi taj DSC, i sta je to: mesec mi je u vodoliji i ono zemljana venera i mars. ja to nista ne razumem ako neko ima volje neka mi objasni. hvala unapred

Ja ne umem da objasnim, ali možeš da odeš na neki astrološki sajt, ukucaš podatke, i
program ti automatski izbaci sve i u kom ti je znaku ascedent i descedent i venera i
mars i ostalo, možeš recimo na www.astro.com
 
meni je desc. vaga,VII kuca zahvata malo skorpije vladaoc je u 11.kuci u vodoliji, a u VII se nalazi jak stelijum u vagi(mars, saturn,pluton, i JU koji je u skorpiji)
 
mague:
meni je desc. vaga,VII kuca zahvata malo skorpije vladaoc je u 11.kuci u vodoliji, a u VII se nalazi jak stelijum u vagi(mars, saturn,pluton, i JU koji je u skorpiji)



P ti i ja imamo isti stelijum,em u Vagi,em zahvata iste planete(mars,saturn,pluton),plus Jupiter u Skorpiji koji se tu nabudzio!Samo sto je meni sve to u cetvrto kuci .Znaci ,meni cetvrta zahvata Vagu i maaalo Skorpijice.:shock: :shock: :shock: :shock: Pa sad,sta je gore? :lol: Sve to u sedmoj ili cetvrtoj? :?:
 
:zimag: sta znaci ako SA mog trenutnog partnera pada tacno na moj desc? da li je to znak trajnog ili nemoguceg odnosa? takodje, kakvi mi odnosi stoje sa skorpionima?
 

Prilozi

  • natal.jpg
    natal.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 5

Back
Top